En iyi Genshin Impact Xiao yapısını bulmaya mı çalışıyorsunuz? Xiao, Genshin Impact 1.3 güncellemesinde tanıtıldı ve oyuna beş yıldızlı bir Anemo kutuplu silah kullanıcısı eklendi. Xiao, Liyue’yi şeytanlardan ve kötü tanrılardan korumak için sözleşmeye bağlı büyülü bir varlık olan bir ustadır. Temel patlaması, aktifken Xiao’nun yaşam gücünü yavaşça tüketen güçlü bir ruh olan Yaksha’sını serbest bırakır.

Anemo karakterlerinde çok fazla Genshin Impact elementel reaksiyonu yoktur, ancak bu Xiao’nun DPS çıktısını engelliyor gibi görünmemektedir. Xiao, Cryo, Hydro, Electro ve Pyro ile çalışan Swirl elemental reaksiyonu ile daha da ileri götürülen, aynı anda birden fazla düşmana büyük miktarda hasar verme konusunda uzmanlaşmıştır.

Xiao, sıfırdan bir DPS satıcısı olarak tasarlandı, bu nedenle partinizde tüm ağır işleri yapacak birine ihtiyacınız varsa, bu sizin için bir karakter olabilir. Oyuncular, Genshin Impact 2.7 güncellemesinde Xiao’yu alma şansına sahipler – burada nasıl oluşturulacağı hakkında bilmeniz gereken her şey var. en iyi Genshin Impact Xiao yapısı.

EN İYİ GENSHIN ETKİ XIAO DPS YAPISI

Xiao’nun oyun tarzı doğası gereği risklidir. Tüm Kötülüklerin Bane Yaksha maskesini takarken sürekli sağlığını tüketir. Bununla mücadele etmek için Xiao’nun yüksek hareketliliği, temel becerisiyle saldırıları kolayca atlatmasına olanak tanır, Lemniscatic Rüzgar Bisikleti. Bu yetenekle sadece hasar almaktan kaçınmakla kalmaz, aynı zamanda Dissolution Eon – Cennetin Düşüşü pasif yetenek, Lemniscatic Wind Cycling’i saldırgan bir yeteneğe dönüştürmenize izin verir.

Bane of All Evil etkinken, aşağıdakilerin dalma saldırı sürümünü spam göndermeyi hedeflemelisiniz. Kasırga İtkisi. Bu yetenek Xiao’nun ne kadar yüksek olduğuna bağlı olarak ölçeklendiğinden, saldırıyı Xiao’nun sıçramasının zirvesinde gerçekleştirdiğinizden emin olun. Xiao, başka bir Anemo karakteriyle eşleştirildiğinde, artan enerji şarj hızı, temel yeteneklerini sürekli olarak kullanmasına izin vererek, hasar çıktısını daha da artırır.

Xiao için en iyi silah, İlkel Yeşim Kanatlı Mızrak yüksek bir kritik oranına sahip olan ve her vuruştan sonra bonus hasar veren. bu girdap galip gibi bir kalkan karakteriniz varsa da düşünülebilir. Zhongli çünkü bu silah kalkan gücünü %20 arttırır. Dört yıldızlı silahlara gelince, Ölüm Maçı etkisi Xiao’nun karşı karşıya olduğu düşmanların sayısına bağlı olarak bir saldırı ve savunma bonusu sağladığı için bu beş yıldızlı sırıklı silahlara uygulanabilir bir alternatiftir.

Xiao’nun en iyi Genshin Impact eserleri, iki parçanın birleşimidir. Gladyatörün Finali ayarla ve Parlak Kaplama Ayarlamak. İki parçalı Gladiator’s Finale’ı kullanmak, Xiao’nun saldırısını %18 oranında artırır ve Viridescent Venerer seti, tüm Anemo saldırılarına %15 hasar bonusu sağlar. Bu, Bane of All Evil kullanırken çok kullanışlıdır, çünkü bu iki eser seti de mümkün olan en yüksek miktarda hasarı vermek için sinerji oluşturur.

Xiao siyah bir arka planın önünde Yaksha maskesini takıyor

Genel olarak, eserler Xiao’nun gücünü artırmalı kritik hasar, kritik oranıve saldırı. İkinci bir Anemo karakteri kullanmıyorsanız, Xiao enerjiyi hızla tüketirken enerji yeniden şarj oranına odaklanmak isteyebilirsiniz.

Xiao en iyi taşıma DPS’si olarak çalışır – sahada mümkün olduğunca sık aktif olmalıdır. Xiao için en iyi takım kompozisyonu, her zaman bol şifa ve koruyucu kalkanlara sahip olmasını sağlar. seçmenizi şiddetle tavsiye ederiz Sakaroz Xiao’nun yetenekleri şifacı ve pil rolünde mükemmel bir şekilde çalıştığı için onunla eşleşmek. Sükroz ile değiştirebilirsiniz kot veya havalandırma Anemo karakterleri oldukları için, tüm parti üyelerinin dayanıklılık tüketimini %15 azaltan Impetulous Winds elemental rezonansı verir. Daha önce de belirtildiği gibi, Zhongli Xiao ile birlikte son derece iyi çalıştığı için ekibinizde bir yeri hak ediyor. Zhongli’yi çalıştırıyorsanız, eklemeye değer albedo Temel yeteneği Xiao’ya zorlu düşmanlara karşı savaşırken bol miktarda enerji kazandığı için partinize.

GENSHIN ETKİ XIAO YETENEKLERİ

Normal saldırı: Whirlwind Thrust

 • Normal Saldırı: Arka arkaya altı vuruşa kadar gerçekleştirin
 • Yüklü Saldırı: Yukarı doğru bir itme gerçekleştirmek için belirli bir miktarda dayanıklılık tüketin
 • Dalma Saldırısı: Havadan aşağı dalın ve yere çarparak düşme yüksekliğine göre hasar verin

TEMEL BECERİ: LEMNİSKATİK RÜZGAR BİSİKLETİ

Xiao ileri atılarak yoluna çıkan düşmanlara Anemo hasarı verir. Bu saldırının iki yükü vardır ve havada kullanılabilir.

Elemental Burst: Tüm Kötülüklerin Yıkımı

Xiao, güçlü bir Yaksha şeklini alır. Bu etki sırasında Xiao’nun saldırı menzili ve hasarı artar. Buna ek olarak, Xiao’nun hasar türü Anemo’ya geçer ve atlama yeteneğini geliştirir. Bane of All Evil aktifken Xiao’nun sağlığı sürekli olarak tükenir.

Genshin Etkisi Xiao Takımyıldızları

 • Dissolution Eon – Dünyaların Yok Edicisi: Lemniscatic Wind Cycling’in yüklerini bir artırır
 • Annihilation Eon – Kaleidos’un Çiçeği: Xiao partide aktif üye olmadığında, enerji dolum oranı 255 artar.
 • Evil Conqueror – Wrath Deity: Lemniscatic Wind Cycling’in seviyesini maksimum 15’e kadar üç artırın
 • Aşma – Istırabın Yok Oluşu: Xiao’nun sağlığı %50’nin altına düşerse, %100 savunma bonusu kazanır.
 • Evolution Eon – Cehaletin Kökeni: Bane of All Evil’in seviyesini maksimum 15’e kadar üç artırın
 • Evil Conqueror – Uyanık Yaksha: Bane of All Evil sırasında, iki veya daha fazla düşmana yüklü bir saldırıyla saldırmak, Lemniscatic Wind Cycling’e bir ek yük kazandırır. Bu ayrıca Lemniscatic Wind Cycling’in bekleme süresini bir saniye azaltır

Genshin Etki Xiao Pasif Yetenekleri

 • Evil Conqueror – Demons Terbiyecisi: Bane of All Evil’i etkinleştirmek Xiao’nun hasarını %5 arttırır. Xiao’nun hasarı, temel patlama sona erene kadar maksimum %25’e kadar her üç saniyede bir %5 artmaya devam ediyor
 • Dissolution Eon – Cennetin Düşüşü: Lemniscatic Wind Cycling etkinken, sonraki tüm Lemniscatic Wind Cycling’in hasarını altı saniye boyunca %10 arttırın. Süre, her yeni yığında en fazla üç kez yenilenir
 • Aşma – Yerçekimine Meydan Okuyan: Tüm parti üyelerinin düşen hasarını %30 azaltır. Diğer parti üyeleri benzer bir pasif yeteneğe sahipse, düşme hasarı alırken yalnızca bir karakterin yeteneği kullanılacaktır.

Ve en iyi Genshin Impact Xiao yapısını oluşturmak için ihtiyacınız olan tek şey bu. Hangi karakterlerin oyuna girebileceğini öğrenmek istiyorsanız, kesinlikle Genshin Impact yeni karakter kılavuzumuza göz atın. Favori karakterlerinizin nerede bir araya geldiğini görmek için Genshin Impact seviye listemize göz atmayı unutmayın.oyun-2