Bu yılki Anma Günü buzdolabı satışlarından özellikle memnunuz. Büyük perakendeci web sitelerindeki buzdolabı anlaşmaları, pandemi ile ilgili tedarik zinciri sorunlarının nihayet hafiflediğini gösteriyor. Buzdolapları ve çamaşır kurutma makinesi kombinasyonları, pandemi sırasında büyük ev aletleri arasında en büyük darbeyi aldı ve fiyatlar da buna bağlı olarak yükseldi. Ama şimdi sıkışıklığın büyük bir kısmı geçmiş gibi görünüyor. Yeni bir buzdolabı almak için can atıyorsanız, ancak aradığınızı bulamadığınız veya fiyatlar bütçenizin üzerinde olduğu için ertelediyseniz, şimdi şansınız var. Büyük beyaz eşya perakendecilerini bir araya getirdik ve aşağıdaki buzdolaplarında en iyi Anma Günü indirimlerini ekledik. Eviniz için yeni bir buzdolabında büyük tasarruflar yaparak bu tatili unutulmaz kılın.

En İyi Satın Alma — 480 dolardan başlayan fiyatlarla

Yeni buzdolabınızı seçmeye hazırsanız, bu yılın Best Buy Anma Günü buzdolabı satışları sizin için hazır. Best Buy, Frigidaire, GE, KitchenAid, LG, Samsung, Whirlpool ve Best Buy’ın kendi Insignia markasının buzdolaplarında agresif fiyat indirimleri yapıyor. Birçok Anma Günü buzdolabı satışı için teslimat iki gün içinde ücretsizdir ve tercihiniz buysa, yeni buzdolabınızı satın aldığınız gün genellikle yerel bir Best Buy’dan alabilirsiniz. 8 Haziran’a kadar Best Buy, My Best Buy kredi kartı kullandığınızda 1.499$ ve üzeri cihaz satın alımlarında 24 aylık finansman sunuyor. Bu satış genellikle Best Buy’ın yılın en iyi cihaz fırsatlarından bazılarını içerir, bu nedenle Prime Day veya Black Friday’i beklemek size daha fazla para kazandırmaz.

Fırsatları Gör

Home Depot — 584$’dan başlayan fiyatlarla

Home Depot’un Anma Günü indirimini beklemenize gerek yok çünkü çoktan başladı. Home Depot’ta belirli cihazlarda %30’a varan indirimler var, ancak bazı modellerde %39’a varan indirimler gördük. Seçim, Frigidaire, GE, KitchenAid, LG, Samsung ve Whirlpool gibi büyük güvenilir buzdolabı markalarını içeriyor – markaların birçoğunun birden fazla model serisi de var. Çoğu durumda ücretsiz teslimat dahildir ve posta kodunuza bağlı olarak belirli modeller için indirimler de mevcut olabilir. İster üstten donduruculu ister alttan donduruculu buzdolapları, yan yana kapılı, çekmeceli buzdolapları veya Fransız kapılı modeller için alışveriş yapıyor olun, Home Depot’ta çok geniş bir indirim yelpazesi var.

Fırsatları Gör

AJ Madison — 593$’dan başlayan fiyatlarla

AJ Madison’ın Anma Günü buzdolabı satışlarına göz attığınızda, seçimlere hayran kalmaya ve fırsatlardan memnun kalmaya hazırlanın. AJ Madison’ın stok listeleri, şimdiye kadar duyduğunuz tüm buzdolabı markalarını ve muhtemelen tanıdık olmayan birçok markayı içerir. Çoğu buzdolabı modeline ücretsiz gönderim dahildir, ayrıca modellerin çoğunda indirimler de vardır. İster Fransız kapılı buzdolapları, ister üstten monteli dondurucu, alttan monteli dondurucu, yan yana kapılar veya hatta aile odası, ev jimnastiği veya ev ofisi gibi ekstra bir alan için kompakt bir model için alışveriş yapıyor olun, siz AJ Madison’da çok sayıda iyi fırsatlar bulacaksınız. Anma Günü cihaz satışları geleneksel olarak güçlü ve AJ Madison bu buzdolabı fırsatlarından çekinmiyor.

Fırsatları Gör

Lowe’s — 679 dolardan başlayan fiyatlarla

Açık kahverengi dolaplı bir mutfakta LG Yan Yana Buzdolabı.

Lowe’s Memorial Day satışı sırasında yeni bir buzdolabı satın alırsanız tasarruflarınız artabilir. Belirli özel değerli modellerde özel fırsatlar ve indirimlere ek olarak, bu indirim sırasında uygun ana ürünlerle Anma Günü’nde ekstra 750 $ tasarruf edebilirsiniz. Satış 8 Haziran 2022’de sona eriyor. 299 dolara satılan buzdolapları için ücretsiz yerel teslimat dahildir ve aynı gün teslim alma genellikle mevcuttur. Lowe’s, minimum 299$’lık bir satın alma ile büyük cihazlar için 12 aya kadar özel finansman sunuyor. Hisense ve Haier dahil olmak üzere tüm büyük markalı buzdolabı modelleri Lowe’s Memorial Day buzdolabı satışında temsil edilmektedir. Buzdolapları için en büyük seçim, bu markaların her biri için 140’tan fazla modelle Whirlpool, Samsung ve GE’dir. Diğer perakendecilerde olduğu gibi, Lowe’s her tipte buzdolabına ve ayrıca özel özelliklere sahiptir.

Fırsatları Gör

Samsung — 764 dolardan başlayan fiyatlarla

Samsung ısmarlama buzdolapları, çamaşır makineleri ve kurutucular sunar.
SAMSUNG

Samsung, mutfak aletlerini çoğu büyük ABD perakendecisi aracılığıyla ve kendi çevrimiçi mağazasında satmaktadır. Bu yılki indirim, kişisel tarzınıza uyacak şekilde kullanabileceğiniz özelleştirilebilir özelliklere sahip amiral gemisi Samsung Ismarlama Buzdolapları da dahil olmak üzere tam model serisini içeriyor. Ismarlama buzdolapları ile, bir Samsung Ismarlama cihazı satın alan bir arkadaşınıza önerdiğinizde, liste fiyatından 1.300$’a kadar, 200$’a kadar nakit geri ödeme ve 100$’a kadar Samsung Kredisi alabilirsiniz. Bir Samsung buzdolabı için alışveriş yaptığınızda ne istediğinizi veya en azından neyi sevdiğinizi bilmenize yardımcı olur, çünkü isterseniz kapak sayısı, renkler ve kaplamalar, boyutlar, fiyat aralıkları dahil olmak üzere tonlarca seçim yapabilirsiniz. Elbette Samsung’un Family Hub, FlexZone, Food Showcase, ikili buz makineleri, içecek merkezleri, Wi-Fi bağlantılı akıllı buzdolapları ve daha fazlası gibi özel özelliklerden oluşan smorgasbord’u. Kendinizi yeni bir Samsung buzdolabıyla şımartmaya hazırsanız, Samsung Anma Günü buzdolabı satışlarında tasarruf etmek için neden şimdi satın almıyorsunuz?


genel-19