Samsung Galaxy A52s için iyi bir fiyat bekliyorsanız hemen harekete geçmelisiniz! Çünkü cep telefonu şu anda internette önceki en düşük fiyattan sunuluyor. Sadece 251,26 Euro’ya, uzun yıllar boyunca güncellemeleri almaya devam edecek çok iyi donanımlı orta sınıf bir cep telefonuna sahip oluyorsunuz.

Samsung’un orta sınıf A serisi akıllı telefonları piyasadaki en popüler modeller arasında yer alıyor. Bu kısmen çok iyi ekranlardan, optik görüntü sabitleme özelliğine sahip sağlam kameralardan ve One UI 4.0 sayesinde harika bir yazılım deneyiminden kaynaklanmaktadır. Ayrıca uzun yazılım desteği sayesinde iyi bir yatırım olacak kadar dayanıklıdırlar. Mayıs 2022’de, geçen yılın en üst orta sınıf modelinin fiyatı yeni bir düşük seviyeye ulaşacak.

Samsung Galaxy A52s 5G sadece 251,26 Euro’ya satılıyor. Önerilen perakende fiyatının yüzde 44 altında olan çarpık bir fiyat. Diğer sağlayıcılar şu anda cep telefonu için yaklaşık 300 Euro alıyor. Neredeyse 50 Euro’luk etkili bir tasarruf. Cep telefonunu istiyorsan hemen vurmalısın!

Bu yüzden Galaxy A52s almaya değer

Daha önce de belirtildiği gibi, A52s, Samsung’un orta sınıfının en üst modelidir. 120 Hertz yenileme hızını destekleyen 6,5 inç AMOLED ekranla parlıyor. Bu nedenle içerik özellikle parlak ve özellikle akıcıdır. 5G desteğine ek olarak, performans, mobil oyunlar ve OneUI 4.0 işletim sisteminin sorunsuz oynatılması için de etkileyici.

Galaxy A52 5G'nin kamera modülü.

Ne yazık ki Galaxy A52 modellerinin kameralarında telefoto kamera bulunmuyor. / © SonrakiPit

Galaxy A52s ile hızlı şarj ve kamera yakınlaştırma konusunda kesintiler yapmanız gerekiyor. Çünkü cep telefonu sadece 20 watt ile şarj oluyor ki bu Çin’den gelen birçok alternatife göre düşük bir rakam. Kamera kurulumu, optik görüntü sabitleme özelliğine sahip iyi bir ana kamera ve ultra geniş açılı bir kamera içeriyor, ancak telefoto kamera olmadan yapmanız gerekiyor. Yakınlaştırma kayıtları bu nedenle dijitaldir ve muhtemelen daha piksellidir.

Galaxy A52s’in yaklaşık bir resmini elde etmek istiyorsanız, o zaman en iyisi Galaxy A52 5G incelememizi okumak. Ne yazık ki geçen yılın en üst modelini test edemedik.genel-27