Destiny 2’nin yeni bir sezonu yaklaşıyor ve sonunda fragmanı izleyeceğiz – sezon başlamadan birkaç saat önce, yani. Bungie, MMO oyununun yeni fragmanının çıkış zamanını resmen açıkladı, ancak henüz bu sezonun adının ne olacağını bize söylemedi.

Geçen hafta Bungie’de Bu Hafta gönderisi, yeni sezonun lansmanı için bir zaman çizelgesi sağladı ve fragman, bu süreç başlamadan bir saat önce YouTube’da prömiyer yapacak. Fragman başlıyor 24 Mayıs 08:00 PST / 11:00 EST / 16:00 BSTve canlı izlemek için aşağıdan ayarlayabilirsiniz.

Bundan sonra, güncelleme için bakım 9am PST / 12pm EST / 5pm BST’de başlayacak ve Destiny 45 dakika sonra çevrimdışı olacak. 4.1.0 güncellemesi ve yeni sezonla birlikte bu kesinti süresi yalnızca 15 dakika sürecek ve tüm platformlarda 10:00 PST / 13:00 EST / 18:00 BST’de oynanabilecek. Bakım bir saat daha devam edecek, ancak bu, oturum açıp yeni sezonun neler sunabileceğini görmemize engel olmamalı.

Yeni fragmanı buradan izleyebilirsiniz:

Şaşırtıcı bir şekilde, Bungie hala gelecek sezonun adını açıklamadı – yani, aslında ‘Season of Season’ olarak adlandırılmayacaksa. [REDACTED]’ oldukça komik olacağını kabul ediyoruz.

Bir uyarı olarak Bungie, Destiny 2’nin ritüel satıcılarından (Zavala, Shaxx, Drifter ve Saint-14 olacak) herhangi bir engram veya diğer ödülleri talep ettiğinizden emin olun, çünkü talep edilmeyen ödüller gelecek sezonun başında kaldırılacaktır. .

Ayrıca 2022 Guardian Games Tankard, 2022 Guardian Games Medal, Psionic Operator uzun kollu gömlek, Vow of the Disciple rozeti, Witch Queen Efsanevi rozet ve Risen Seal koleksiyon madalyon rozeti için gereksinimleri de tamamlamak isteyeceksiniz. önümüzdeki sezon başlamadan önce.oyun-2