Mayın arabasıyla başka bir göbek alanına seyahat etmek için dairesel kapakla etkileşime geçin ve arabaya doğru yürüyün. Bunu yaparken, hedef adı ekranınızda görünecektir – nasıl etkileşime girdiğini görmek için haritayı da kontrol edebilirsiniz. Birkaç saniyelik seyahat süresinden sonra, anında hedefinizde görüneceksiniz. . . Umarım diğer tarafta bekleyen düşman yoktur.

serpantin – Öncü Perk Geliyor Savaş alanı

Senaryo: Aniden 300 yard öteden bir keskin nişancı pot atışları yapmaya başladığında harita üzerinde ölü bir sprint içindesiniz. Bir şekilde kafanıza biri takılır ve oyundan çıkarsınız.

Serpentine, gelen yeni Perk Öncünişancıları tamamen kurumaya bırakmadan bunu düzeltmeyi umuyor.

Güncellemeden sonra tüm oyuncular için Perk 1 slotunda mevcut olan Serpentine’in açıklaması şu şekilde:

“Sprint, mermilerden, patlayıcılardan ve ateşten gelen hasarı %20 azaltır.”

“Otomatik seçim” mi olacak? Mutlaka değil – Blue Perk 1 yuvasındaki diğer seçeneklerden bazılarını göz önünde bulundurun: şu anda, Double Time (Tactical Sprint’i artırır) ve Cold Blooded (doğrudan Combat Scout’a karşı koyar) mevcut metada son derece popüler iki seçenek. Ardından, en seçkin oyuncuların yönelmeye meyilli olduğu, sağlık yenileme süresini saniyeler içinde kısaltan Hızlı Düzeltme var. Ve patlayıcılara karşı ölmeyi küçümseyenler için harika bir Avantaj olan EOD hakkında konuşmadık bile.

Warzone’daki Yeni Öğeler — Gulag Girişi, Yeniden Dağıtım Çıkarma ve Daha Fazlası

  • Gulag Giriş Simgesi – Görünüşe göre Hold’un sahipleri, Battle Royale maçları için Tedarik Kutularına özel Gulag Giriş Jetonları koydukları için iyi dövüşler görmeyi seviyorlar. Raven tarafından geliştirilen bu jeton, kötü şöhretli ölüm sonrası sembolünü savurur ve alım sırasında Operatörünüze bağlanır. Bir seferde yalnızca bir tane taşınabilir ve Gulag kapatıldıktan sonra biri alınır veya tutulursa, birini tuttuğunuz için Nakit tazminat alırsınız.
  • Çıkarma Simgesini Yeniden Dağıt – Raven tarafından da geliştirilen diğer token, Savaş alanı Gaziler aşina olabilir – Gulag’ı ziyaret etmeye veya bir Satın Alma İstasyonundan geri satın alınmaya gerek kalmadan otomatik olarak yeniden konuşlandırma sağlayan bir jeton. – Tıpkı Gulag Giriş Simgesi gibi, bu da Bekletme bir maçta geç kapandığında devre dışı kalır ve onu o kadar uzun süre elinde tutan oyuncular tazminat olarak Nakit ödül alır.
  • Hız Artışı – Bu buff, genellikle Savaş alanı‘s Çatışma modu, Tedarik Kutusunda görünebilecek başka bir nadir öğedir. – Bir kez alındığında, Operatöre otomatik olarak geçici bir hareket tutkunu verecektir. Bu güçlendirmeye sahipken kayma, haritada hızlı bir yol sağlar ve parkur çizgileri ve atlamalar gibi çarpışmalardan önce veya sırasında yardımcı olabilecek bir dizi potansiyel hareket tekniğine izin verir.
  • Radar Karıştırıcısı – Bu aracın nasıl çalıştığına benzer Görev çağrısı® Çok Oyunculu Radar Jammer, düşman oyuncuların TacMap’ini karıştıran ve kısa bir yarıçap içindeki herkes için Killstreaks’i önleyen bir Field Upgrade’dir. – Bu Alan Yükseltmesi, Yağma gibi kipler için donatılamaz, ancak haritanın etrafında Tedarik Kutularında veya nadiren yerde bulunabilir.

Yüksek Değerli, Yüksek Bahisler — Yeni Yüksek Değerli Yağma Bölgeleri Savaş alanı

İlk olarak Monarch Operasyonu sırasında tanıtılan Yüksek Değerli Yağma Bölgeleri artık standart Battle Royale oyunlarında bırakılacak veya seyahat edilecek yüksek riskli, yüksek ödüllü yerler olarak görünecek.

Bu bölgelerin nerede olduğunu görmek için Tac Haritanızı veya mini haritanızı kontrol edin ve bir servet ve sık sık kavga için bir rota belirleyip belirlememeye karar verin.

Caldera Şampiyonu — Yeni Bir Savaş alanı Sınırlı Süreli Mod

Bu yıl için tartışmasız güçlü bir yıl olabilir Savaş alanı Rebirth Resurgence Solos’un herkes için ücretsiz olan geleneksel Battle Royale’ın hızlı bir çeşidi ve Caldera Clash’in silahları seviyelendirmek için harika bir yer olduğu solo oyuncular.

Classified Arms Reloaded ile, Solo oyuncular başka bir yüksek yoğunluklu sınırlı süreli mod alacak ve – adından da anlaşılacağı gibi – Caldera Şampiyonu olmak için savaşacaklar.

Classified Arms Reloaded’ın ilk gününde lansmanı yapılan Champion of Caldera, Battle Royale tarzı bir hayatta kalma savaşında maksimum 150 oyuncu ve sürekli kapanan tek bir daire sunuyor.

Tüm Operatörler, Özel Dizilimleri, bir Gaz Maskesi ve tek bir Yeniden Dağıtım Çıkarma Simgesi ile gelecek. Eşya havuzu, normalde Yüklemelerde ve Destansı ila Efsanevi nadir silahlarda bulunmayan ekipmanı vurgulamak için biraz değiştirildi. Gelişmiş UAV, Patlayıcı Yay ve hatta Uzman Bonusu içeren yükseltilmiş bir Satın Alma İstasyonunu ziyaret etmek için Nakit Toplayın.

Yeniden Doğuş Adası Güncellemeleri: Meslek Taramaları Aktif, [[REDACTED]]Başlayacak Protokoller

Meslek Tarama Oyun İçi Etkinlik

Adayı radar kulelerini içerecek şekilde yükseltmek, bizim için farkında olmadan, güçlere düşman kuvvetleri tarama yeteneği verdi.

Standart Yeniden Doğuş Dirilişi maçları sırasında bir noktada, Operatörler bir Meslek Taraması konusunda uyarılabilir. Bu noktada, yüzüstü yatmaları gerekecek, yoksa konumları Tac Haritası ve mini haritadaki diğer tüm oyunculara açıklanacak.

Bu etki sadece kısa bir süre için sürse ve Operatör ölürse erken bitse de, Meslek Taraması, kaçmaları gerekebilecek bir adada herkesi daha da tetikte tutmalıdır. . .

TÜM OPERATÖRLER İÇİN MEMORANDIUM

KONU: GEN [[REDACTED]]OPERASYON İLE İLGİLİ YORUMLAR: GÜÇLENDİRİLMİŞ

Operatörler – görevlendirme brifingimizde belirtildiği gibi, Aral Denizi’ndeki hedeflerimiz siviller tarafından Yeniden Doğuş Adası olarak bilinen kaleyi güçlendirmekti.

Bildiğiniz gibi, emirlerimiz karadaki savunma sistemleri için silah dolapları inşa etmek, erken tehdit tespiti için radar kuleleri kurmak, zırhlı araçlar için DZ’yi temizlemek ve onlarca yıldır mühürlü tutulan “altın sığınakların” kilidini açmaktı.

Bu parametreler göz önüne alındığında, 60 günlük görevimiz bir başarı olarak kabul edilebilir. Ancak, artık savunmamızdaki bu yükseltmelerin en azından bir kısmının tehlikeye atıldığının farkındayız.

Açık [[REDACTED]], Temsilciler [[REDACTED NAMES]]işgal taramaları yapmak için radar kulelerine giren düşman kuvvetleri hakkında bizi bilgilendirdi. Bu taramalara ilişkin bilgiler, kamu güvenliği açısından 23 Mayıs’ta saat 1000’de yayınlanmak üzere ambargo uygulanmak üzere, sivil medyaya sızdırıldığı doğrulandıktan sonra artık gizliliği kaldırılmıştır.

Tespit edilen herhangi bir fiziksel tehdit olmamasına rağmen, şu anda mevzilenmiş olan paralı askerlerin [[REDACTED]]Yeniden Doğuş Adası’ndaki İttifakımıza saldırmak için kısa süre içinde sözleşmeli olabilir.

Yeni Öncü Çok Oyunculu Harita — Küre

İçinde Görev Çağrısı: ÖncüClassified Arms Reloaded, bir kömür madeninin cephesinin altına gizlenmiş bir yeraltı silah laboratuvarı içeren yeni bir küçük Çok Oyunculu harita olan Sphere’i getirecek.

En üst katta, sizi Eski Batı’da gerçek bir silahşör gibi hissettirecek ahşap binalar, sandıklar ve doğal oluşumlar içeren sahte bir kömür madenciliği köyünün tozlu ortamında savaşın.

Yeraltına indiğinizde Maden, Beton Tüneller, Atölye ve Operatörlerin her yönden girebileceği merkezi Laboratuar tarafından karşılanacaksınız.

Kim Tae Young Harpy Görev Gücü’nü Tamamladı

Maskeli dövüşçü ve halk kahramanı Kim Tae Young, takım arkadaşları Mateo ve Florence ile bağlantı kurmak için tam zamanında konuşlanıyor ve birkaç Operatör Görünümü kilidinin açılmasına ve diğer ödüllere yol açan kendi 20 seviyeli Operatör XP ilerlemesini tamamlıyor.

Annesi tarafından dövüşçü olarak eğitilen Tae Young, ailelerin Kuzey Kore sınırını güvenli bir şekilde geçmesine yardım ederken kimliğini gizlemek için bir maske taktı. Yakında Kore halkı arasında yerel bir halk kahramanı ve adalet bekçisi olarak ün kazandı. Dokkaebi maskesinin en kısa görüntüsü bile halkına umut, düşmanlarına korku aşılıyor.

Tercih ettiği silahı yeni H4 Blixen – bu silah için bonus Operatör XP ve Silah XP kazanmak için Kim Tae Young olarak oynarken kullanın.

H4 Blixen SMG

Özel Harekat Kuvvetleri tarafından tercih edilen bu güçlü SMG, orta menzilli çatışmalarda hareketlilik ve doğruluk sunar.

Owen Gun, bu silah kategorisindeki en dikkat çekici yavaş ateşleyen SMG’dir, ancak Classified Arms Reloaded’da H4 Blixen, güç iddiasında bulunmaya çalışacak.

İçinde Öncü Çok oyunculu H4 Blixen, daha yavaş bir atış hızına rağmen, Owen Gun’dan daha uzak bir mesafeden güvenilir bir üç atışta öldürme sağlar. Ayrıca standart şarjör başına üç mermi ve biraz daha iyi Dikey Geri Tepme Kontrolü, Nişan Alma (ADS) hızı ve yeniden doldurma hızı vardır. Geri tepme düzeninin öğrenilmesi zaman alabilir – tüm silahlar gibi. Görev çağrısı – ancak H4 Blixen’in vuruşunu bilmek, onu sadece kendine yakın tutmak yerine, bu orta menzilli çatışmalarda daha uygulanabilir hale getirebilir.

Dökülen Mürekkep Paketi Öne Çıkanlar Classified Arms Reloaded Mağaza Teklifleri

Operatörünüz ister yeni mürekkep ister Mastercraft isterse, Classified Arms Reloaded’daki Bundle’lar sizi kapsıyor. İşte sunulan Mağaza Paketlerinin bir tadı:

Dökülen Mürekkep — En İyi Dövme Sanatçıları Tarafından Düzenlendi ve Tasarlandı

Ryan Ashley. Nikko Hurtado. Scott Campbell ve Scab Shop.

Bu dünyaca ünlü dövme sanatçıları, olağanüstü vücut çizimleri yaratıyor ve bu sezonun ilerleyen zamanlarında piyasaya çıkacak olan Dökülen Mürekkep Paketi aracılığıyla Lucas Riggs için üç benzersiz Operatör Görünümü parçası sağlamak üzere bir araya geldiler.

Kim bilir? Belki bir sonraki IRL tasarımınız için size biraz ilham verir; Sadece şunu bilin ki, bu üç mürekkebin ustası tarafından yapılmazsa, bir başyapıt olmaz.

Bu Paket ayrıca yeni “Dövme Enfeksiyonu” Saldırı Tüfeği ve “Dövme Makinesi” SMG Silah Planlarını içerir.

“Tattoo Machine” SMG, bir Geri Tepme Güçlendirici ve artırılmış kalibreli bir dergi ile hızlı tempolu CQB için üretildi. Tek başına, her ikisinde de güçlü bir yakın mesafe seçeneği olarak hizmet ediyor. Savaş alanı ve Öncü.

Aynı şey “Dövme Enfeksiyonu” Taarruz Tüfeği için de söylenebilir, ancak daha çok solo modlara yöneliyor. Savaş alanı ve uzun çekimler Öncü Çok oyunculu. .30 Carbine kısa şarjörleri, Ragdoll Barrel ile birleştiğinde, menzilde daha iyi hasar veren bir silah oluşturur ve yapının geri kalanı, hedefte kalmak için harikadır.

Birden Çok Ustalık Geleni

Classified Arms ile tema içinde, mağazaya gelen Reloaded Bundles, birden fazla Mastercraft içerir. Öncü silahlar.

Aramak İzleyici Paketi: Yüksek Voltajlı Reaktif Mastercraft Paketi Bu, rakiplerinize şok dalgaları göndereceğinden emin olan, heyecan verici bir Kahramanlık “Stabistor” Keskin Nişancı Tüfeği içeren sezonu başlatmak için.

Ayrıca bu sezon mevcut Tracer Pack: Dark Aether Mastercraft Bundleilk tur tabanlı deneyim için biraz heyecan uyandırması gereken Zombies temalı bir paket Öncü, yakında gelecek. “Karanlık Uğursuzluk” SMG’sini kuşanın ve hem yaşayanlara hem de ölülere karşı etkili olan müthiş Dark Ether Tracer güçlerine tanık olun.

Sezonun sonunda, aşağıdakiler de dahil olmak üzere daha fazla Mastercraft mevcut olacak. İzleyici Paketi: Tread Lightly Mastercraft PaketiPrototip temalı silahlara sahip.

İşte aldın. Her zamanki gibi, CoD Vanguard ve Warzone için yeni güncellemeler yarın, 24 Mayıs ve 25 Mayıs’ta düştüğünde, tüm yama notları için MP1st’te bizi izlemeye devam etmeyi unutmayın.

Kaynak: Görev çağrısıoyun-6