Highland Film Group (HFG), BuzzFeed Studios ile yılda 5 milyon – 12 milyon dolar aralığında üç ila beş uzun metrajlı film geliştirmelerini, üretmelerini, satın almalarını ve dağıtmalarını sağlayacak bir ortaklık anlaşması imzaladı.

Düzenleme kapsamında, BuzzFeed Studios, film prodüksiyonuna ve IP, markalar ve izleyici verilerinden kaynaklanan yaratıcı, dahili olarak gelişen mülklere liderlik edecek. Tüm filmler ABD’de HFG’nin dağıtım kolu The Avenue tarafından yayınlanacak ve BuzzFeed Studios dijital ağı aracılığıyla pazarlama kampanyaları oluşturacak. Highland Film Group, belirli başlıklar üzerinde yabancı dağıtım haklarını ele alacak ve BuzzFeed, bu başlıkları yerel olarak tanıtmak için uluslararası sürümlerine dayanacak.

Anlaşma, Highland Film Group CEO’su Arianne Fraser, The Avenue yerel pazarlama ve dağıtım başkanı JJ Caruth ve BuzzFeed Inc. stüdyo başkanı Richard Alan Reid tarafından müzakere edildi.

Yeni ortaklık kapsamındaki ilk yapım, rom-com’dur. ManvilleEn çok Lorraine Baines-McFly’ı oynadığı bilinen Lea Thompson tarafından yönetildi. Geleceğe Dönüş filmler. Yönetmenlik kredisi şunları içerir: Muhteşem Erkekler YılıCBS’ Uzay Yolu: PicardAmblin Televizyonunun Yerleşik Uzaylı ve ABC’ler Goldberg’ler. Delaney Buffett ve Katie Corwin tarafından yazılan filmin yapımcılığını Richard Alan Reid, Kia Jam ve Dean Altit üstlenecek.

Manville Milyonuncu potansiyel maçında sola kaydıran ve evlilikle sona ereceği garanti edilen bir çöpçatanlık inzivası olan Manville’e davet alan seçici bir kadın olan Alice’in hikayesini anlatıyor. Ama geldiğinde Alice hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlar. Filmin ana çekimlerine bu sonbaharda başlanması planlanıyor.

Ortaklığa ayrıca romantizm dahildir Tek Gerçek Aşklar2023’ün ilk çeyreğinde vizyona girmesi hedeflenen ve başrolünde Simu Liu (Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi), Phillipa Soo (Hamilton) ve Luke Bracey (Baz Luhrman’ın Elvis). Film, Taylor Jenkins Reid’in aynı adlı en çok satan romanından Andy Fickman’ın yönettiği bir uyarlamadır.Ateşle oynamak, Oyun planı). Filmin yapımcılığını Volition Media’dan Adam Beasley ve Michael Jefferson (süper hücre, Sam ve Kate), Willie Kutner (gün batımı, İsyancı otoyol), Fickman (Sen Tekrar), Betsy Sullenger (bu Zombie Apocalypse için İzciler Kılavuzu), Sarah Finn (WandaVision), Highland Film Group’tan Fraser ve RU Robot’tan Petr Jákl.

İçinde Tek Gerçek AşklarLise aşıkları Emma (Soo) ve Jesse (Bracey) dünyayı dolaşarak birlikte heyecan verici bir hayat kurmuşlardır. Ancak Jesse bir helikopter kazasında kaybolduğunda, kalbi kırık Emma hayatının parçalarını almak için eve döner. Dört yıl sonra, Emma çocukluk arkadaşı Sam (Liu) ile yeni nişanlıdır. Ancak Emma aniden Jesse’nin hayatta olduğunu öğrendiğinde, beklenmedik bir şekilde uzun süredir öldüğünü sandığı kocası ile onu hayata döndüren nişanlısı arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

Caruth, “BuzzFeed Studios ile olan bu heyecan verici yeni ortaklık, müthiş bir pazarlama gücü artı anlayışlı dağıtımın güzel bir evliliği, gerçek bir 50/50 ortaklığın gişede altın getireceğinden eminiz,” dedi. “BuzzFeed Studios, bu işbirliğine, pazarlama kampanyamızı geliştirmek için uyarlanabilecek, çok rağbet gören bir dizi ayırt edici varlık getiriyor.”

Reid, “Dünya çapındaki izleyicileri daha ilgi çekici, birinci sınıf eğlence ile memnun etmeye devam etmek için Highland Film Group ile birlikte çalışmaktan gurur duyuyoruz” dedi. Highland ile olan ortaklığımız sayesinde BuzzFeed Studios, yeteneklerini ilk kez küresel film satışlarına ve satın almalarına genişletecek.”sinema-2