Bir konudaki bilginizi derinleştirmek mi yoksa bir problem üzerinde daha derine inmek mi istiyorsunuz? Bu hafta gerçekleşecek ve ilginizi çekebilecek 5 ücretsiz çevrimiçi konferans sunuyoruz.

Livestorm ile web semineri takvimimizde daha fazla web semineri ve çevrimiçi konferans keşfedin.

aynı kategoride

Jair Bolsonaro Brezilya bayrağı önünde

Elon Musk, uyduları görüşmek üzere Brezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro ile bir araya geldi

Bir açık kaynak çözümünün bir e-ticaret işinin büyümesini artırmaya nasıl yardımcı olabileceğini anlatan bir web semineri

Kim ? Agorapulse ve PrestaShop
Ne zaman ? 05/24/2022 tarihinde
Ne zaman ? 11:30’da
Başlık : Web konferansı 24 Mayıs Salı günü saat 11:30’da gerçekleştirilecektir. Sergi, Agorapulse Fransa Pazarlama Müdürü Pierre Seillier ve PrestaShop’ta Mid Market Başkan Yardımcısı Nicolas Rateau tarafından sunulacak. Özellikle, alışveriş işlevleri sunan sosyal ağlar ile e-tüccarlara sunulan açık kaynaklı çözümler arasındaki bağlantıyı açıklayacaklar.

Kayıt olmak

Geçen yıldan dünyanın en etkili kampanyalarını keşfetmek için çevrimiçi bir konferans

Kim ? kantar
Ne zaman ? 05/24/2022 tarihinde
Ne zaman ? 09:00’da
Başlık : Bir saat boyunca bu web semineri, katılımcıların geçen yılın en iyi 10 kampanyasını keşfetmelerine ve her şeyden önce başarılarının nedenlerini çözmelerine olanak tanıyacak.

Kayıt olmak

Hibrit bir bağlamda toplantılara nasıl son verileceğini anlamak için bir web konferansı

Kim ? Jamespot
Ne zaman ? 05/24/2022 tarihinde
Ne zaman ? 2:30’da
Başlık : Fransız kurumsal sosyal ağ ve ortak yazılım uzmanı Jamespot, sizi bu konuyla ilgili bir web semineri sırasında 24 Mayıs 2022 Salı günü 14:30’da buluşmaya davet ediyor. Jamespot İletişim ve Pazarlama Müdürü Guillaume Poumadé ve şirket içinde İletişim Sorumlusu Benoît Guilbert tarafından yönetilecek. Size hibrit çağda nasıl daha verimli çalışabileceğinizi gösterecekler.

Kayıt olmak

Gerçekten etkileşimli çevrimiçi etkinlikler oluşturmanın temel unsurlarına sahip bir web semineri

Kim ? canlı fırtına
Ne zaman ? 05/24/22 tarihinde
Ne zaman ? saat 17’de
Başlık : A’dan Z’ye toplantıları ve web seminerlerini yöneten ilk Fransız video katılım platformu olan Livestorm, bu temayla ilgili bir çevrimiçi etkinlik düzenliyor. Bu, sadakat oluşturmak ve hedef kitlenizi büyütmek için ilgi çekici web seminerleri oluşturmak ve barındırmak için en iyi uygulamaları öğrenmek için bir fırsattır. Size Livestorm’un etkileşimli özelliklerini tanıtacaklar.

Kayıt olmak

Şartlar ve Koşullar’ın nasıl yazılacağını tam olarak anlamak için bir web konferansı

Kim ? jüri çalışması
Ne zaman ? 05/24/2022 tarihinde
Ne zaman ? 14
Başlık : Genel Kullanım Koşulları (CGU), Genel Satış Koşulları (CGV) ve Yasal Bildirimler, müşterilerin nadiren okuduğu belgelerdir. Ancak bunlar zorunludur. Anlayışlarının herkes için net olması için iyi yazılmış olmaları gerekir. Avukatlardan ve hukukçulardan oluşan çevrimiçi bir yasal bilgi hizmeti olan Juritravail, bu görevde size yardımcı olmak için bir web semineri düzenliyor. 24 Mayıs 2022 Salı günü saat 14.00’de yapılacaktır.

Kayıt olmakgenel-16