Temsilci Marjorie Taylor Greene, Crazy Acres Bar &  20 Mayıs 2022'de Plainville, Georgia'da ızgara

Temsilci Marjorie Taylor Greene, 20 Mayıs 2022’de Georgia, Plainville’de Crazy Acres Bar & Grill’de düzenlenen Bikers for Trump kampanyası etkinliği sırasında esniyor
Fotoğraf: Joe Raedle (Getty Resimleri)

Kongre geçti bir fatura çifti Geçen hafta ABD’deki bebek maması kıtlığının hafifletilmesine yardımcı olmak için, Başkan Joe Biden ise Uçma Formülü Operasyonunu başlattı. Avrupa’dan yüzlerce kutu formül uçan ordu. Ve her düzgün insan ailelere formüle daha kolay erişim sağlamayı desteklerken, bir krizde bu temel empati biçiminden yoksun görünen bazı Cumhuriyetçiler var.

Geçen hafta Temsilciler Meclisi’nde Bebek Mamasına Erişim Yasası oylandığında, hem Demokrat hem de Cumhuriyetçi 414 politikacı yasa lehinde oy kullandı. Tasarı, gıda yardımı programı WIC’deki ailelere, belirli bir markayı almaya zorlanmak yerine, mağazalarda mevcut olan formül markasını satın almalarına izin verecek. Ama tam olarak Dokuz Cumhuriyetçi tasarıya karşı oy kullandı.

Ailelerin ihtiyaç duydukları bebek mamasını almasını kolaylaştırmaya karşı oy veren bu insanlar kimler? Kendilerini “yaşam yanlısı” ve Amerikan ailelerinin savunucusu olarak gören aynı insanların çoğu.

Bugün, bu dokuz Cumhuriyetçinin fotoğrafları ve tamamen alakasız alıntılar var. Lütfen alıntıları dikkate almayınız. Onları silmeye çalışıyoruz.genel-7