Babylon’s Fall’ın 2. Sezonunun duyurulmasının ardından, oyunun geleceğini yeniden değerlendirmek için bu içerikte bir gecikme olacağı ortaya çıktı. Şimdilik, oyunun uzatma sırasında herhangi bir yeni içerik almayacağı ve 29 Kasım 2022’ye kadar yaklaşan ikinci sezonda tanıtılan içeriğin aynısını yayınlamaya devam edeceği doğrulandı.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi, 2. Sezon Babylon’s Fall’a görsel bir revizyon getirecek. Yeni sezon, Babil Kulesi’nin dışında bir odak noktasının yanı sıra yeni bir silah türü de getirecek. Ancak oyunun ikinci sezonunun getirdiği iyileştirmelerin açıklanmasının ardından Square Enix, oyunun en az Kasım ayına kadar başka güncelleme almayacağını da duyurdu.

Babylon’s Fall Yeni Ekran Görüntüleri 2. Sezonda Gelen Görsel İyileştirmeleri Sergiliyor

VARDIR resmi Babylon’s Fall ile ilgili blog yazısı web sayfası şöyle diyor:

BABYLON’S FALL’daki sezonların yaklaşık üç aylık döngüler halinde ilerlemesi planlandı, ancak oyuncularımızdan aldığımız geri bildirimlere dayanarak, oyunun gelecekteki işletim yol haritasını yeniden değerlendirmek için bir süreye ihtiyacımız olduğunu hissettik ve buna göre karar verdik. Sezon 2’yi üç ay uzatın, yani şimdi 29 Kasım 2022 Salı gününe kadar devam edecek.

Bu oyun için ne anlama geliyor? Tam olarak bilmiyoruz. Bir sonraki içerik güncellemesini geliştirmek için ek üç aylık kuraklığı kullanarak PlatinumGames’in dışından yapacak çok şeyimiz yok. İlk Sezon 2 güncellemesinin 31 Mayıs 2022 Salı günü yayınlanması planlanıyor. Ardından ikinci sezon 29 Kasım 2022’ye kadar sürecek.

Babylon’s Fall, en hafif tabirle, canlı hizmeti için sert bir başlangıç ​​yaptı. Oyun olumsuz bir kritik resepsiyon aldı ve ardından oyuncu taban numaralarını kaybetti. Bir noktada, oyunu oynayan tek kişi vardı. NieR: Automata ile yapılan işbirliği bile oyuncuların ilgisini geri getirmeye yardımcı olmadı. Bu yeniden değerlendirmenin takımın oyun için yeni bir vizyon oluşturmasına yardımcı olup olmadığını görmek için oyunun gelecekteki gelişmelerini takip etmemiz gerekecek.genel-17