Çok başarılı lansmanlarından yaklaşık üç yıl sonra, gürültü önleyici AirPods Pro, doğal olarak, unvan için birçok birinci sınıf rakibe sahiptir. Samsung Galaxy Buds 2 ve Buds Pro’dan Apple’ın AirPods Pro ve Beats Studio Buds’a kadar paranın satın alabileceği en iyi gerçek kablosuz kulaklıklar.

Evet, Studio Buds (ve üst düzey Fit Pro), aynı Cupertino tabanlı teknoloji devi tarafından üretilmekte ve aynı Apple Mağazalarında satılmaktadır. Pazar lideri AirPods ailesi, garip bir şekilde daha düşük fiyatlar almasına rağmen benzer talep seviyeleri oluşturmuyor.
149,99 ABD Doları (veya daha az), 2021’de piyasaya sürülen Studio Buds, yine de “dünya çapında bugüne kadarki en hızlı satan Beats ürünü” haline geldi ve bu kesinlikle küçük bir başarı değil. Son teknoloji aktif gürültü önleme teknolojisine ek olarak, yerel Android uyumluluğunu güvenle varsayabiliriz ve yalnızca beyazdan daha geniş bir boya yelpazesi, bugüne kadar devam eden bu başarı öyküsüne katkıda bulunmuştur.
Tesadüfen, bu popüler kötü çocukların hem Android işlevselliği hem de renk paleti geçen ay genişletildi ve sıcak yeni tonlardan biri zaten özel bir fiyatla mevcut.
münhasıran tarafından satılır Apple’ın kendisi ve Best Buy, Ocean Blue kaplamalı Beats Studio Tomurcukları şu anda yukarıda belirtilen 149,99 $’lık liste fiyatından ikinci perakendecide daha da makul olan 119,99 $’a düşürüldü.

Aynı 30 dolar indirimli “eski” siyah, beyaz ve kırmızı modelleri görmek kesinlikle olağandışı olmasa da, şu anda durum böyle değil ve Ay Grisi ve Gün Batımı Pembesi tatları sırasıyla yalnızca Amazon ve Target’ta mevcut (içinde). Apple’a ek olarak) ayrıca bir çifti 150 dolara satılmaktadır.

Sonuç olarak, bu yazının yazıldığı sırada gerçekten rakipsiz bir anlaşmaya bakıyorsunuz (24 saatten fazla sürmesi olası değil) ve bu kadar göz alıcı gerçek kablosuz kulaklıkları başka bir yerde bulmanın neredeyse imkansız olduğunu söylemeye gerek yok. karşılaştırılabilir fiyat ve birinci sınıf sesten 8 saatlik pil ömrüne, IPX4 suya dayanıklılık ve Sınıf 1 Bluetooth bağlantısına kadar her şeyi içeren benzer şekilde etkileyici bir özellik listesi ile.telefon-1