Computex sadece birkaç saat uzaklıkta ve AMD, Nvidia ve Microsoft dahil olmak üzere teknolojinin en büyük isimlerinden bazılarının açılış konuşmalarını içerecek. Neredeyse kesinlikle her markadan bazı heyecan verici duyurular olacak, ancak Computex Tayvan Taipei’de gerçekleştiğinden, açılış konuşmaları en uygun zamanlarda (en azından Kuzey Amerika’daki bizler için) gerçekleşmiyor.

Microsoft ve AMD’nin açılış konuşmaları bu gece sabahın erken saatlerine kadar ayakta kalmanızı sağlayacak, Nvidia’nın açılış konuşması ise yarın akşam geç saatlere kadar gerçekleşmeyecek. Her bir açılış notunu nasıl ve ne zaman ayarlayacağınız aşağıda açıklanmıştır:

AMD’nin açılış konuşması nasıl izlenir

AMD CEO’su Lisa Su, “AMD Advancing the High-Performance Computing Experience” başlıklı bir açılış konuşmasında konuşmaya hazırlanıyor. vurgulamak AMD’nin dizüstü ve masaüstü performansındaki en son yenilikleri. Çip şirketinin açıklayacağı söyleniyor Ryzen 7000 serisi yeni Zen 4 çekirdek mimarisini kullanan masaüstü CPU’larının yanı sıra X670E, X670 ve B650 anakartlar yeni nesil AM5 platformunu destekleyenler.

açılış konuşmasını izleyebilirsiniz YouTube’da 23 Mayıs Pazartesi sabahı erken saatlerde, Taipei’de yerel saatle 2AM ET, 23PM PT veya 2PM’de canlı yayına geçtiğinde. Yaşadığınız yer için saatin kaç olduğundan emin değilseniz, bunu kontrol edebilirsiniz. kullanışlı zaman dönüşüm tablosu AMD Twitter’da paylaştı.

Nvidia’nın açılış konuşması nasıl izlenir

Nvidia’nın açılış konuşmasında, şirketin hızlandırılmış bilgi işlem başkan yardımcısı Ian Buck; GeForce kıdemli başkan yardımcısı Jeff Fisher; ve Nvidia’nın CTO’su Michael Kagan. Açılış konuşması, hızlandırılmış bilgi işlem, oyun, içerik oluşturma ve veri merkezi çözümleri gibi bir dizi konuyu kapsayacak şekilde ayarlandı.

Açılış konuşmasını şuradan izleyebilirsiniz: Nvidia’nın YouTube canlı akışı yarın gece, 23 Mayıs 23:00 ET / 20:00 PT veya yerel Taipei saatine göre 11:00.

Microsoft’un açılış konuşması nasıl izlenir

Microsoft’un açılış konuşmasında, Windows ve Microsoft Surface cihazlarının baş ürün sorumlusu Panos Panay’ın yanı sıra Microsoft’un kurumsal başkan yardımcısı Nicole Dezen’den bir konuşma yer alıyor. Açılış konuşmasının başlığı basitçe “Panos Panay ve Nicole Dezen ile Windows 11 Hakkında Bir Konuşma”.

30 dakikalık açılış konuşmasını izleyebilirsiniz YouTube’dan yarın sabah erken saatlerde 23 Mayıs ET / 12:30 PT veya Taipei’de yerel saatle 15:30.

genel-2