Geliştirici Riot Games, bir sonraki Valorant haritasının tanıtımını mı yapıyor? Hayranların, geliştiricinin bugün yayınladığı yeni Valorant Aquarium teaser’ı hakkında düşündüğü şey bu.

Resmi Valorant Twitter hesabı bugün FPS oyunu için yeni bir teaser yayınladı. Riot, “Valorant’ta özel bir şeyler köpürüyor,” diye söz veriyor. “Akvaryum haftasına hazır olun.” Bu Akvaryum haftasının tam olarak ne zaman olacağı veya neler içereceği hakkında daha fazla ayrıntı yok.

hayranlar zaten sonuca atlıyor Oyunun yeni haritasının ortaya çıkması yakın – Fracture 3.05 güncellemesiyle birlikte Eylül 2021’de piyasaya sürüldüğünden beri ilk. Sekiz ay sonra, 4.09 güncellemesindeyiz, bu nedenle yeni bir harita muhtemelen çok gecikmiş durumda. Dizide yer aldığına dair birçok sızıntı ve söylenti var. Lizbon, Portekizancak teaser Valorant ajanı Omen ile ilgili bir hayran teorisine işaret ediyor.

kehanet var uzun zamandır teorize edilmiş Riot’un bir nevi inkar ettiği kılık değiştirmiş bir ahtapot olmak. Ancak, Akvaryumun ortasındaki ahtapotta açıkça Omen’s var. ayırt edici üç gözlü maske kafasına desenli, bu yüzden şimdi neye inanacağımızı bilmiyoruz.

Umarım, bu Akvaryum haftası alayının neyle ilgili olduğunu yakında öğreneceğiz. Riot’a göre yeni Valorant sınıfları masanın dışında değil, bu yüzden bununla bir ilgisi bile olabilir.oyun-2