Nokia’nın bir akıllı telefon markası olarak yeniden canlanması büyük bir başarı olmadı. Ancak 2021’de tanıtılan bir yenileme yavaş yavaş meyvesini veriyor gibi görünüyor – Nokia artık bir İngiltere’deki en iyi 3 oyuncu – ve işlerin ilerlemesini sağlamak için birkaç cihaz çalışıyor.

Üç Nokia yakında geliyor, diğer üçü de 2022’nin ikinci yarısında geliyor

Giriş seviyesi Nokia G11 ve G21’in bu yılın başlarında piyasaya sürülmesinin ardından, yeni sertifika listeleri, HMD Global’in yeni model olarak pazarlanmak üzere yeni bir model üzerinde çalıştığını ortaya koyuyor. Nokia G11 Artı.Adından başka cihaz hakkında çok az şey biliniyor, ancak bir Unisoc yonga seti içerecek gibi görünüyor – muhtemelen vanilyada bulunan aynı Unisoc T606 Nokia G11 — yükseltilmiş bir kamerayla birlikte.

Nokia G11, 2 megapiksel makro atıcı ve 2 megapiksel derinlik sensörü ile birleştirilmiş 13 megapiksel ana kamera sunuyor. Plus markalı model ise Nokia G21’in 50 megapiksellik ana kamerasını devralabilir ve ek kameralardan birini kaybedebilir.

Çıkış tarihi henüz onaylanmadı, ancak sertifikasyon listeleri resmi bir çıkışın çok uzak olmadığını gösteriyor. Nokia G11 Plus geldiğinde iki telefon daha gelebilir.

Buna ek olarak, HMD Global’in bir üzerinde çalıştığı söyleniyor. ek üç akıllı telefon (aracılığıyla NokiaGüç Kullanıcısı) 2022’nin ikinci yarısında piyasaya sürülecek. Bunlar Nokia X11 5G ve Nokia X21 5G’nin yanı sıra dayanıklı Nokia XR21 5G’dir.telefon-1