Cüppeli genç obi wan.

Obi Wan Kenobi Kutlamada büyük bir rol oynamayacak… çünkü çoktan çıkmış olacak.
Ekran görüntüsü: YouTube/Lucasfilm

Bu yüzden göreceğinizi düşündüğümüz şey bu. Ne alışkanlık görürüz? Eh, çok Obi-Wan Kenobi yeni başlayanlar için. Kutlama, şovun küresel lansmanı ile aynı anda gerçekleştiğinden, katılımcıların otel odalarında gösteriyi izlemesinin ve yerde bir sürü dedikodunun yanı sıra, Lucasfilm’in bu kadar kısa sürede herhangi bir şeyi mahvetmesi garip olurdu.

İşin garibi, EA’nın devamı hakkında haber bulmanın mantıklı olacağı bir panel de yok. Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Düzen ya da diğer büyük, yaklaşan Yıldız Savaşları gibi oyunlar tutulma (nın istisnası ile Yıldız Savaşları: Avcılar, hangi bir panel var). Bu değişebilir, ancak şu anda bu tür anonsların gerçekleşeceği bariz bir yer yok.

Ayrıca geleceği hakkında çok fazla haber almayı beklemeyin. Yıldız Savaşları bir bütün olarak filmler. Bir filmle ilgili haberler, elbette, ama yeni üçlemeler? Rey’in dönüşü mü? Bölüm X? Muhtemelen değil.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7