Yeni Vampire Survivors yama 0.6.0 notları, yarın çıkacak roguelike oyun için güncellemeyle ilgili tüm ayrıntılarla birlikte burada – zaten çoğu. Notlar, yeni Vampire Survivors güçlendirmelerini ve bir bonus aşamasını onaylıyor ve teaser bir saat silahını, oyun içi bir tüccarı… ve istila etmek üzere olan garip bir şeyi ortaya koyuyor.

Vampir oyunu için 0.6.0 güncellemesi 23 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak ve yama notları artık Vampire Survivors Discord’da mevcut. Tüm hayranların şimdiye kadar fark edeceği gibi, yama notları kasıtlı olarak kuru ve spesifik değil, bu nedenle “1 yeni silah” kızgın kedi sürüsü olabilir.

Geliştirici Poncle, ek bir aşamayı, iki yeni Arcana yeteneğini, ‘Atla’ güçlendirmesinin başka bir derecesini ve “2 küçük oyun mekaniğine erişmek için 1 kalıntıyı” onaylıyor. Poncle, daha büyük güncelleme 0.7’ye hazırlanırken yamanın “normalden daha az içeriğe” sahip olacağını öne sürmesine rağmen, burada söylenmeyen çok şey var. Ayrıca, yeni mekaniklerden birinin “kilidini açacak hiçbir şey kalmadığında bile oyunu oynamaktan zevk alan” insanlar için olduğunu söylüyorlar.

Teaser fragmanı birkaç somut ayrıntı daha sunuyor. Saati andıran bir tarzda saldıran yeni bir mızraklı silah ve oyunda görünen ve yüksek fiyata güçlendirmeler sunan bir tüccar var – ve Final Fantasy VI’daki ana kötü adama benziyor. Ancak videonun sonuna kadar kalın, Vampire Survivors, gremlinler veya başka bir şey tarafından istila edilmek üzere gibi görünüyor.

Vampire Survivors artık PC için Game Pass’te, yani şimdi denemek için başka bir bahaneniz var.

PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi Microsoft $9.99 $1 (ilk ay) Abone Network N, Microsoft ve diğer programlar aracılığıyla yapılan uygun satın alımlardan komisyon alır.oyun-2