Kanı pompalamak için küçük bir kardeş rekabeti gibisi yoktur, değil mi? İyi, Şemsiye Akademisi Sezon 3, süper kahraman ekibinin alternatif versiyonu olan Sparrow Academy ile kafa kafaya giden iki erkek kardeş (ve kız kardeş) grubuna sahip olacak. Oh, ve tüm gerçeklik çökme tehlikesiyle karşı karşıya. Yine de baskı yok.

Şemsiye Akademisi 3. Sezon fragmanı bize hem Sparrow Academy üyelerine hem de sezonun yeni saatine (mecazlar açısından biraz yorulmuş olabilir) bir göz atmamızı sağlıyor? Dünya beş dakikalığına çöküşün eşiğinde olamaz mı? ?). Ayrıca, bu alternatif evrende, Hargeeves kardeşlerin etrafta koşuşturan alternatif versiyonlarının olacağına dair ilginç bir küçük haber de alıyoruz, bu da bize eğlenceli zaman ve mekan maskaralıkları verebilir.

Bu sezon, Elliot Page’in trans olarak çıkmasından bu yana çıkan ilk sezon. Karakterinin kimliğinin değişip değişmeyeceğine dair sorular vardı, bu da yetkili tarafından (bir şekilde) yanıtlandı. Umbrella Academy Instagram Sayfasının fotoğrafını paylaşıyor “Herkes Viktor Hargreeves’e merhaba desin” başlığıyla. Bu değişikliğin anlatıda nasıl ele alındığını görmemiz gerekecek, ancak Viktor uyumsuz kardeşlerine tam olarak uyuyor gibi görünüyor.

Şemsiye Akademisi 3. Sezon 22 Haziran 2022’de Netflix’te başlıyor.

Yazar hakkında


oyun-4