Sim.de’nin hafta sonu için yeni bir tarifesi var! Şu anda O2 ağında sadece 9,99 Euro’ya 12 GB veri hacmine sahip bir tarife alabilirsiniz. Ücretsiz tüm ağ sabit ücreti elbette dahildir. Anlaşmaya var mısın? O zaman burada sizin için tarife kontrolümüz var.

Sağlayıcı Sim.de ile şu anda her türlü farklı cep telefonu tarifesine makul bir fiyata erişebilirsiniz. En ilginç olana daha yakından bakıyoruz, çünkü ayda sadece 9,99 Euro’ya 12 GB veri hacmi kesinlikle görülmeye değer. Ama acele etmelisin çünkü teklif sadece geçerli 24 Mayıs’a kadar.

Sim.de, çok sayıda indirim sağlayıcısıyla birlikte Drillisch’in bir parçasıdır. Burada O2’nin mükemmel ağ kapsama alanının keyfini çıkarabilirsiniz. Ancak Sim.de ağı yalnızca O2’den kiraladığı için, ağır bir yük olduğunda ağ yüklerinden etkilenme olasılığınız daha yüksek olabilir. Drillisch ve ağ kapsamı hakkında daha fazla bilgiyi geniş PremiumSIM genel bakışımızda bulabilirsiniz.

Sim.de’den ucuz tarife buna değer mi?

Tarife genellikle 10 GB veri hacmi içerir ve size 14,99 Euro’ya mal olur. Mevcut Sim.de kampanyası size ek 2 GB’lık kapsamlı hacim sağlar ve sağlayıcı aylık maliyetleri 9,99 Euro’ya düşürür. Tarifeyi minimum 24 ay vade ile kullanma veya esnek varyant olarak aylık iptal etme seçeneğiniz vardır. Temel fark bağlantı fiyatıdır. Tarife ile ilgili tüm bilgiler aşağıdaki tabloda bulunabilir.

Genel Bakış Sim.de Allnet-Flat

karakteristik Sim.de 12 GB Allnet-Flat
veri hacmi 10GB + 2GB
Bant genişliği 50 Mb/sn
5G?
Allnet Daire? Evet
AB sabit oranı? Evet
Aylık maaş 14.99 euro 9,99 euro
Bağlantı ücreti (24 ay) 0,00 euro
Bağlantı ücreti (Esnek) 19,99 euro
Toplam maliyet (24 ay) 239,76 euro
teklif etmek

Gördüğünüz gibi, daha uzun vadeye karar verirseniz, 24 ay sonra toplam 120 avro tasarruf edersiniz. Ek olarak, şu anda burada devam edebilecek neredeyse hiç teklif yok. Bir sonraki en iyi tarife 15 GB veri hacmi içeriyor, ancak burada zaten ayda 11.99 Euro ödüyorsunuz.

Sim.de’den gelen teklifler oldukça ilginç görünüyor, ancak anlaşmanın ayrıca tuzakları olduğunu da unutmamalısınız. Çünkü O2’nin 5G ağına erişiminiz yok. Ayrıca, yalnızca 50 MBit/sn’lik bir indirme bant genişliğine sahipsiniz ve bu da zaman zaman tam olarak kullanılamıyor. Ancak bunun ucuz ve iyi bir tarife olduğu inkar edilemez.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Bu tür indirim teklifleri sizin için ilginç mi? Yorumlarda bize bildirin!genel-27