Rainbow Six Siege Vector Glare çıkış tarihi yaklaşıyor ve bununla birlikte oyuncular Belçika’dan yeni bir operatör, özel bir takım ölüm maçı haritası, bir atış poligonu ve çok oyunculu oyuna çok sayıda ek yaşam kalitesi değişikliğinin gelmesini bekleyebilirler. .

Yeni operatörün adı Sens. Takımın siteye girmesine ve bazı cüretkar yürütmeler yapmasına yardımcı olacak bir gadget’a sahip bir saldırgan. ROU Projektör Sistemi aygıtı, yolu boyunca bir ışık duvarı oluşturan fırlatılabilir bir tekerlektir. Bu ışık duvarı normalde dışarıdan görülemez, ancak Warden’ın Akıllı Gözlükleri ve kurşun geçirmez kameralar gibi bazı araçlar, onları kullanan kişi için tam görünürlük sağlar. Temelde sis bombası atmaktan çok daha kesin bir alternatif ve muhtemelen hedefi yerleştirmek için büyük riskler almaya istekli ekipler için güçlü bir araç olacak.

Bu lansman, yeni operatör Sens’in ilk günden itibaren rekabetçi oyunda mevcut olacağı için son sezonlar arasında benzersizdir, bu nedenle Vector Glare çıkış tarihinden kısa bir süre sonra Sens’in bazı profesyonel kliplerini görmeyi bekleyin.

Rainbow Six Siege Vector Glare çıkış tarihi nedir?

Rainbow Six Siege Vector Glare şu tarihte piyasaya çıkacak 7 Haziran 2022. Bu, teknik test sunucusunda yaklaşık iki haftalık bir çalışmayı takip edecek.

Tabii ki, Rainbow Six oyuncularının gecikmeye neden olan korkunç bir hata keşfetmeleri mümkündür, ama umalım ki, değil mi?

Yeni TDM haritası, yaşam kalitesi düzeltmeleri ve atış poligonu tüm oyuncular için ücretsiz olarak piyasaya sürülecek olsa da, yeni operatör yalnızca yeni sezonun savaş geçişinin premium parçası aracılığıyla piyasaya sürüldüğünde mevcut olacak. Sens’i ödemeden almak istiyorsanız, Vector Glare’in yayınlanmasından iki hafta sonra Renown’dan satın alabileceksiniz.oyun-2