Dövüş oyununun alfası hala devam ederken, oyunun dosyalarından veri madenciliği yapılan bir dizi olası yeni MultiVersus sızıntısı, kötü şöhretli Pickle Rick de dahil olmak üzere savaşçı kadrosu için Rick ve Morty, Black Adam ve hatta LeBron James’e işaret ediyor gibi görünüyor.

MultiVersus, Temmuz ayında açık betaya çıktığında PC’deki Smash Bros gibi en iyi oyunlardan biri olabilir ve birçoğu şu anda devam eden alfa oyun testinden keyif alıyor. Bazı oyuncular alfanın dosyalarını araştırdı ve MultiVersus avcı kadrosuna gelen bir dizi olası yeni karakterin veri madenciliğini yaptı (aracılığıyla). Reddit).

Listedeki isimler, Godzilla, Scooby-Doo, Legolas, Black Adam, Beetlejuice ve Joker gibi karakterlerle birlikte Rick and Morty, Gandalf, LeBron James, Marvin the Martian ve Gremlins’in Gizmo and Stripe’ı içeriyor. sızdırılan alay hareketleri listesinde görünüyor. Bunlardan bazıları daha önce bir şekilde sızdırılmıştı – Pickle Rick’in Rick Sanchez için açılabilir bir görünüm olarak dahil edilmesi de dahil.

Rick ve Morty, MultiVersus için özellikle anlamlıdır. İkili zaten Fortnite, Rainbow Six Siege ve son Space Jam 2 filminde yer aldı. MultiVersus alpha’nın açılış telif hakkı sayfasında zaten yer alıyorlar ve şovun Bay Meeseeks karakteri oyunun öğreticisinin bir parçası.

Ne olursa olsun, bunlardan herhangi biri açıklanana kadar, bu söylentileri bir tuz tanesi ile alın. PC’de oynaması ücretsiz daha fazla oyun için bu bağlantıya gidin.

Batman: Arkham Koleksiyonu Batman: Arkham Koleksiyonu Fanatik 59.99$ $50.99 Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2