Webtoon/dijital çizgi romanların kendi kendini kanıtlamış bir hayranı olan mxmtoon, webtoon’un yaratıcısı ile ortaklık kuruyor.Pirinç ve SasEnlik, “Brass & Sass”ın yeni bölümünde yeni albümündeki şarkılardan birini seslendirecek. Bugün 18 Mayıs’ta WEBTOON’da yayınlanacak.

Okurlar “Brass & Sass”ın yeni bölümünde gezinirken “frown” şarkısı arka planda çalacak. mxmtoon ve Enlik ayrıca yakında yayınlanacak olan ve “Brass & Sass”ın sanat eseri ve hikayesini içeren resmi bir müzik videosunda da işbirliği yaptı. mxmtoon’un “Rising” albümü 20 Mayıs’ta çıkacak.

Dünya Maia ile ilk kez, o bir ukulele ve şimdilerde ünlü bir ekran adı olan mxmtoon olan 17 yaşında bir şarkıcıyken tanıştı. Lise öğrencisi, 2017’de, ailesinin California’daki evindeki misafir odasından, pop favorilerinin kapaklarını ve kendi akılda kalıcı günah çıkarma şarkılarını, ortamının çeşitli sıkıntılarını – tarihler ve bunların eksikliğini – açıkça söyleyen melodileri çevrimiçi olarak yayınlamaya başladı. sosyalleşme ve çevrimdışı yalnızlık. Çinli, Alman ve İskoç kökenli bir queer çocuk olan Maia, yeterince temsil edilmeyenlerin içselliğini dürüstlük, anlayış ve unutulamayacak kancalarla ifade eden şarkılar söyledi. mxmtoon bir akış hissi haline geldi, genç memeleri yatak odasını pop yapmak için ne anlama geldiği konusunda yeni bir dönemi tanımladı. 2019’daki ilk çıkışına uygun stüdyoya adım atan maskeli balo, mxmtoon, Amerikan popunda temsilin ve katılımın yeni çiçeklenmesinin bir avatarı oldu. “Balo elbisesi” hit olduğunda, Maia hala bir gençti.

Resmi web sitesi aracılığıyla mxmtoon hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz: https://www.mxmtoon.com/

Kaynak: Basın Bülteni

Yazar hakkında






oyun-4