ile ilgili bir sorun Bu yılın başlarında piyasaya sürülen amiral gemisi Android telefonlar, muhtemelen Samsung’un 4nm üretim sürecini temel alan çiplere sahip oldukları için aşırı ısınmaya eğilimlidirler. Bu, umarım kullanacak telefonlarda bir sorun olmayacaktır. Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 yongası. bu Motorola Razr 3, SoC tarafından desteklenen ilk telefonlar arasında olabilir.
Snapdragon 8 Plus Gen 1, görünüşe göre TSMC’nin 4nm sürecinde üretildi ve Snapdragon 8 Gen 1’den yüzde 10 daha iyi CPU performansı, yüzde 10 daha hızlı grafikler ve yüzde 30’a kadar daha iyi güç verimliliği vaat ediyor.
Motorola’nın 2020 katlanabilir telefonunun halefini piyasaya sürmeye hazırlandığını duyduk ve şimdi üretici bunu bir şekilde onayladı. İlk tespit edildiği gibi Defter kontrolüMotorola’nın genel müdürü Shen Jin, Çin sosyal paylaşım sitesinde bir fotoğraf yayınladı. Weibo bu sadece Motorola Razr 3’ün yolda olduğunu ima etmekle kalmıyor, aynı zamanda Qualcomm’un yeni premium çipinden güç alacağını da gösteriyor.
Makine tarafından çevrilmiş gönderiye göre, resimde gizli bir mesaj var. Poster, Snapdragon 8 Plus Gen 1’den bahsediyor ve ayrıca Razr 3’ün yeni üst düzey çip tarafından destekleneceğine dair söylentileri doğrulayan katlanabilir bir telefonun siluetini görüyoruz.

Bu büyük bir sorun olurdu çünkü OG Razr ve Razr 5G, yüksek fiyatlarına rağmen orta seviye çiplerle geldi. Razr 3, selefinin 1.399,99 $ fiyatını koruyabilir, ancak yükseltmeler bunu bir dereceye kadar haklı çıkarabilir.

İlk olarak, Razr 3’ün büyük çerçeveleri değiştirdiği ve daha fazla Samsung Galaxy Z Flip 3 benzeri tasarımı kucakladığı söyleniyor. Hem iç hem de dış ekranlar sırasıyla 6,2 inçten 6,7 inç’e ve 2,7 inçten 3 inç’e kadar büyümesi bekleniyor.

Tek sensörlü arka kamera dizisi, 50MP ana snapper ve 13MP hibrit geniş açı ve makro ünite ile çift kamera kurulumuna yükseltilecek. Daha yüksek çözünürlüklü 32MP ön kameranın bir çentik yerine bir delik oyuğuna yerleştirileceği iddia ediliyor.

Söylentilere göre Motorola’nın bir sonraki katlanabilir telefonu Temmuz sonu veya Ağustos başında Çin’de piyasaya sürülecek. Uluslararası pazarlara daha sonraki bir tarihte gelecektir.telefon-1