Her hafta sonu olduğu gibi, NextPit’te size Android ve iOS için en iyi beş uygulamadan bir seçki sunuyoruz! Seçimimizi kendimiz seçtik ve kendimiz denedik. Ayrıca bu hafta dahil olanlar: Apex Legends Mobile, bir ruh hali izleme günlüğü ve heyecan verici bir not alma uygulaması.

Her hafta sizi akıllı telefonunuz için mevcut en iyi uygulamalarla tanıştırmaya çalışıyorum. Yalnızca iki kısıtlama: Veri tuzakları veya mikro dönüşümlerle dolu olmamalıdır. Kendi bulgularıma ek olarak, NextPit topluluğu tarafından izlenen ve forumlarımızda paylaşılan uygulamalar var.

Mobil oyunlardan üretkenlik uygulamalarına, NextPit’in bu haftaki beş ücretsiz ve ücretli Android/iOS uygulamasını burada bulabilirsiniz. Bu seçimi her hafta yayınlıyoruz, ayrıca geçen haftaki 5 uygulamama da göz atabilirsiniz.

Şimdi 1 ay ücretsiz: Waipu.tv
Aynı anda 5 cihaza kadar neredeyse 170 TV kanalı

Tochi – Mood Tracker Günlüğü (Android)

Tochi, günlük iniş ve çıkışlarınızı, ruh halinizi ve bipolar bozukluk, depresyon ve TSSB gibi duygudurum bozukluklarıyla ilgili diğer semptomları izlemenizi kolaylaştıran bir duygu izleme uygulamasıdır.

Duygusal “küreler”, hakim bir duyguya karşılık gelen renkli toplar kullanarak ruh halinizi belgeleyebilirsiniz. Ayrıca, onları daha iyi kontrol etmek için çeşitli duygusal tetikleyicilerinizi ve egzersizlerinizi kaydedebilirsiniz.

Uygulama son derece eksiksiz görünüyor ve arayüz gerçekten çok güzel. Ancak, çok sayıda reklam içeriyor ve ömür boyu her şeyin kilidini açmanıza izin veren ücretli sürüm, 14 avroluk bir satın alma gerektiriyor. Bu gerçekten böyle bir uygulama için çok fazla. Daha az kapsamlı ama tamamen ücretsiz olan birçok alternatif var.

  • Fiyat: ücretsiz / reklam: hayır / uygulama içi satın alımlar: evet / hesap: gerekli değil / Almanca dil: hayır

Hiç duygu günlüğü denediniz mi? / © SonrakiPit

Onvy Dikkatli Sağlık Rehberi (iOS)

ONVY, Apple Watch, Smartwatch veya fitness takipçiniz varsa kullanabileceğiniz ve spor için kullanabileceğiniz bir fitness uygulamasıdır.

Onvy size dört alanda çalışmak için aktivitelerinizi takip etme ve analiz etme imkanı sunar: toparlanma, aktiviteler, farkındalık ve stres. Bu sayede sağlığınızın nasıl ve hangi alanda geliştiğini bir bakışta görebilirsiniz. Onvy ayrıca sağlığınızın çeşitli yönlerini adım adım nasıl optimize edeceğiniz konusunda size bireysel ipuçları ve tavsiyeler verir.

ONVY, Apple’ın sağlık uygulamasının işlevlerini kullanır ve verileri HealthKit aracılığıyla entegre eder. Böylece her zaman veri yayınını bireysel olarak yönetme ve tercihlerinize göre ayarlama seçeneğiniz vardır. Ancak Fitbit, Garmin, Polar ve Oura’dan giyilebilir cihazlarla da çalışır.

  • Fiyat: ücretsiz / reklam: hayır / uygulama içi satın alımlar: hayır / hesap: gerekli / Almanca dil: hayır
Uygulama Onvy d ecran'ı yakalar

Her gün kullandığım türden bir uygulama değil ama siz sporcular bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? / © SonrakiPit

Google Play Store hediye kartları
15 ila 100 Euro arasındaki teklifleri göster

NothinK – ısmarlama widget’lar (Android)

Nothink ile Nothing’in tasarım dilinden ilham alan widget’lar oluşturabilirsiniz. Uygulamanın kendisi sadece bir widget ve duvar kağıdı koleksiyonudur. Bunları ana ekranınıza eklemek ve çalıştırmak için uygulamaya ihtiyacınız var KWGT Widget’lar oluşturmak ve özelleştirmek için kullanabileceğiniz.

İşlem son derece sezgisel değil, ancak alışması kolay. Ve widget’lar genel olarak işlevsel ve görsel olarak çekici. Ancak başvuru ücrete tabidir ve ücreti 1,09 Euro’dur.

  • Fiyat: 1,09 € / reklam: hayır / uygulama içi satın alımlar: hayır / hesap: gerekli değil / Almanca dil: hayır
Uygulama Nothink de ecran'ı yakalar

Hiçbir Şey Başlatıcı sizi ikna etmediyse, bu iyi bir alternatiftir / © NextPit

Kavram – Notlar, Projeler, Belgeler (iOS)

NextPit’te üretkenlik uygulamalarını ve her günlük görev için farklı bir platform kullanmayı seviyoruz. Basecamp, Officely, Jamboard, Google Meet/Takvim/Tablo, Slack vb. Hepsi çok harika ve gerçekten (hayır) seviyorum!

Notion, projelerinizi daha iyi organize etmek için kendiniz için de kullanabileceğiniz ortak çalışma platformlarından biridir. Bunu steroidlerle dolu bir dizüstü bilgisayar uygulaması gibi düşünebilirsiniz.

Ücretsiz temel uygulama zaten çok kapsamlıdır, ancak elbette aylık 5,49 Euro veya yıllık 47,99 Euro abonelik için ücretli bir teklife geçebilirsiniz. Uygulama ayrıca Fransızca olarak da mevcuttur!

  • Fiyat: ücretsiz / reklam: hayır / uygulama içi satın alımlar: evet (5,49 € / ay veya 47,99 € / yıl) / hesap: gerekli / Almanca dil: evet)
Uygulama Kavramı her şeyi yakalar

Notion’u zaten biliyor muydunuz? Uygulamayı ilginç buluyorum / © NextPit

Apex Legends Mobil (Android ve iOS)

Apex Legends, sayısız Fortnite klonundan biridir. Ancak, diğerlerinden farklı olarak, oldukça iyi çalışıyor ve az ya da çok kalabalığın arasından sıyrılmayı başardı. Esas olarak ping sistemi aracılığıyla. Ping sistemi (oyuncu arkadaşlarınıza hiçbir şey söylemeden veya yazmadan bir şeyler gösteriyorsunuz) çok sofistike ve oyun daha agresif ve silah tabanlı.

Aylardır oyunun mobil versiyonunu bekliyorum! Sonunda bu hafta çıktı. Henüz test edemedim, ancak bu makaleyi yazmayı bitirdikten sonra yapacağım ilk şeylerden biri bu. Temel olarak, devasa bir arenada tüm düşmanları ortadan kaldırmanız gereken bir battle royale shooter oyunu sizi bekliyor. Herkes ya tek başına ya da takım halinde kendi cildi için savaşır.

Oyun FPS modunda, yani birinci şahıs bakış açısıyla çalışır ve yalnızca çok oyunculu modda çalışır. Elbette Call of Duty Mobile veya Fortnite’a benzer şekilde agresif bir para kazanma beklemelisiniz. Ancak mobil nişancı pazarına biraz taze hava getirmek güzel.

  • Fiyat: ücretsiz / reklam: hayır / uygulama içi satın alma: evet, çok / hesap: gerekli / Almanca dil: evetgenel-27