Bir veri madenine göre, Dark Souls serisindeki dayanıklılığa benzer neredeyse bir Elden Ring silahı ve zırh düşürme sistemi vardı – ve açık dünya oyununda buna yönelik birkaç ipucu olduğu için geliştirme aşamasında oldukça geç kaldırılmış olabilir.

Dark Souls oyunlarının adı verilen bir sistemi var. dayanıklılık bu da silahların ve zırhın kademeli olarak daha etkisiz hale gelmesine ve sonunda zamanla tamamen kırılmasına izin verir. Elden Ring böyle bir sistem olmadan piyasaya sürüldü, Dark Souls 2’nin PC’de fps’ye bağlı olduğu ve bu nedenle tamamen berbat olduğu göz önüne alındığında, muhtemelen en iyisiydi.

Ancak, Soulslike oyun veri madenciliğine göre Soytarı Yamaları Twitter’da, Elden Ring bir zamanlar bir tür dayanıklılık sistemine sahip görünüyordu. Fantezi oyununun dosyalarını inceledikten sonra, silahların ve zırhların “kırılmış” veya “risk altında” olduğuna dair referanslar buldular – muhtemelen listedeki diğer şeylere göre, ne zaman gerçekleştiğine dair açılır uyarı mesajları.

Bir duvara tokat atmayı kesinlikle 50 kat daha zorlaştıracaktır, bu yüzden silah bozulmasının ortadan kalkmasına sevindik. Yine de, Elden Ring’de bıraktığına dair açık ipuçları var. Asit kusan dev karıncalar, tıpkı kaya solucanları Örneğin Dark Souls’da ve Elleh Kilisesi’ndeki yalnız demircilik masası – kendi öğretici mesajıyla – bu örslerin oyunun her yerinde olması gerektiğini ve belki de Usta Hewg’in ihtiyaç duyduğu tek şey olduğu için kesildiğini gösteriyor. Ne olursa olsun, Elden Ring bir zamanlar olduğundan daha zor bir oyunmuş gibi görünüyor.

Bozulma konusunda endişelenmenize gerek olmadığı için oyundaki en iyi Elden Ring zırh setlerine göz atın.

Elden Yüzük Elden Yüzük Fanatik 59.99$ $50.39 Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2