Media Molecule, 20 Mayıs’ta Düşler güncellemesi 2.46 yamasını bugün yayınladı. Bu, oyundaki Resme Dönüştür seçeneğini düzeltmek için yapılan bir güncellemedir. Ayrıca Araç İpuçları için daha fazla bilgi yayınlanmıştır. Aşağıda yayınlanan tam yama notlarına göz atabilirsiniz.

Dreams Güncellemesi 2.46 Yama Notları | Dreams 20 Mayıs Güncelleme Yama Notları:

Yeni yayınlanan Resme Dönüştür seçeneğiyle ilgili olarak 2.44’ün yayımlanmasından sonra ortaya çıkan bir hata için hızlı bir düzeltmeyle (swiftfix?) yeniden işin başındayız. Bu düzeltme, aşağıda detaylandıracağımız bu aracı kullanma akışını değiştiriyor. Yine de, faydalarından tam olarak yararlanmanızı engellememelidir!

düzeltmeler

  • Boyama kredisine dönüştürme hatası: Küçük bir kullanım senaryosu seçiminde Resme Dönüştür kullanılırken kredilerin kaybolmasına neden olan bir sorunu düzelttik. Seçenek hala istendiği gibi çalışır, kredileri korur, ancak artık aynı anda birden fazla elementten heykelleri dönüştüremezsiniz.
  • Resimleri Birleştir değişikliği: Aynı içerik oluşturucu kredisinin kaybolmasını önlemek için Tabloları Birleştir, farklı öğelerden gelen resimlerin birleştirilmesini kısıtlayacak şekilde değiştirilmiştir.

Diğer İyileştirmeler

  • Daha Fazla Bilgi İpuçları: Bunlar, kullanımlarını daha iyi yansıtmak için etkilenen araçların her ikisi için güncellendi.

Yama notları bu kadar. Dreams şimdi PS4 konsolu için çıktı.

Kaynak: Rüya Belgelerioyun-6