Bir oyuncu, RPG oyununda canlı yayına girdikten bir aydan kısa bir süre sonra, Diablo II: Resurrected Ladder Season 1’de Hardcore zorlukta – permadeath modunda maksimum 99. seviyeye ulaştı. Bu, bir oyuncunun rekabetçi çok oyunculu standart zorlukta maksimum seviyeye ulaşan ilk oyuncu olmasından sadece iki hafta sonra – bir haftalık öğütmeden sonra.

Geçen ayki Diablo II: Resurrect 2.4 güncellemesi sonunda rekabetçi çok oyunculu için dereceli bir Ladder sistemi getirdi ve o zamandan beri oyuncular skor tablosunda maksimum 99. seviyeye ulaşan ilk kişi olmak için baskı yapıyorlar. Teo1904 bu ayın başlarında standart zorlukta yaptı ve şimdi oyuncu EazyE bunu Hardcore permadeath zorluğunda yapmış gibi görünüyor.

Ne yazık ki bir EazyE akışı olmasa da – aksi halde EazyDuzIT_LIFTY – 99. seviyeye ulaştığınızda, Twitch’teki maceranın bölümlerini kontrol edebilirsiniz. En azından, lider tablosu onaylıyor EazyE, Hardcore’da bu dönüm noktasına ulaşan ilk oyuncu.

EazyE’nin Hardcore’da bir şövalye olarak 98. seviyeye ulaşan ilk kişi olduğu anı aşağıda görebilirsiniz.

O zaman, 2. Sezona geçelim…

Temmuz 2021’de Kaliforniya eyaleti Activision Blizzard’a yıllarca işyerinde ayrımcılık ve taciz iddiasıyla dava açtı. Hikaye o zamandan beri CEO Bobby Kotick’i bulandırdı ve ABD federal hükümetini bir soruşturma açmaya teşvik etti. Gelişmeye ve oyun endüstrisi için büyük önem taşımaya devam ediyor. Düzenli olarak güncellenen bu açıklayıcı makaleden şimdiye kadarki tüm gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Neden bir süre kalıp Diablo 4 çıkış tarihine kadar sizi idare etmesi için Diablo gibi en iyi oyunları dinlemiyorsunuz?oyun-2