Audi, dünya çapındaki geniş model yelpazesine Apple Music’i ekliyor

San Francisco – Lüks otomobil üreticisi audi olduğunu duyurdu Apple Music’i entegre etmepremium müzik akışı abonelik hizmeti, doğrudan belirli modellere.

şirket eklediğini söyledi elma müziği bilgi-eğlence sistemine dahil edilmesi, kullanıcılara araç içi internet verilerini kullanarak Multi-Medya Arayüzü (MMI) ekranından doğrudan ve sezgisel olarak aboneliklerine erişme olanağı verir.

“Bu kusursuz entegrasyon, Elma Şirket, bir blog yazısında, müzik abonelerinin en sevdikleri müzikleri bulmasını ve daha da fazla yeni müzik keşfetmesini istiyor” dedi.

“Yeni Apple Music entegrasyonu, müşterilerin kişisel Apple Music hesaplarına Bluetooth veya USB gerekmeden doğrudan Audi bilgi-eğlence sisteminden erişmelerini sağlıyor” diye ekledi.

Aktif bir aboneliği araca bağladıktan sonra, Apple Music aboneleri Apple Music’in 90 milyon şarkılık tam kataloğuna ve yüzlerce yeni ruh hali ve aktivite çalma listesi, kişiselleştirilmiş karışımlar ve tür istasyonları dahil on binlerce çalma listesine erişebilir.

Audi Ürün Pazarlama Müdürü Christiane Zorn, “Apple Music’i Audio bilgi-eğlence sistemine entegre etmek, Audi ve Apple arasındaki işbirliğinin bir sonraki adımıdır” dedi.

Apple Music entegrasyonu, neredeyse tüm Audi araçlarında yer alacak. Avrupa, Kuzey Amerikave Japonya 2022 model yılı ile başlıyor.

Entegrasyon, otomatik bir kablosuz güncelleme aracılığıyla halihazırda yolda olan araçlara uygun bir şekilde sunulacak.

Apple Music’i etkinleştirmek için müşterilerin Audi’nin bilgi-eğlence sisteminde uygulamayı açmaları ve Apple Music için kullandıkları Apple Kimliği ile giriş yapmak için ekrandaki talimatları izlemeleri yeterlidir. Kurulum işlemini tamamlamak için telefonlarına gönderilen doğrulama kodunu girmeleri yeterlidir.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9