Son zamanlarda Apple, homePod akıllı ekranın yeni bir sürümünü piyasaya süreceğini duyurdu. İlk çıkışını yapmak için kullanılabilecek birçok analitik ipucu.

Çeşitli ürünler dünyasında kamuoyu tarafından yayınlanan Ming-Chi Kuo’nun yayın organı Apple’ın yeni ürünlerinden biri. Cupertino’dan gelen dev teklifte en yaygın isim HomePod mini. Cihazı kurmak ve bağlamak için orijinal, orijinal HomePod yazılımı nasıl kullanılır.

homepod mini

ayak. Elma

Nowy HomePod jeszcze w tym roku?

Aslında, bir önceki yılla aynı ülkede doğan ilk yeni gelen. Bu, HomePoda mini’den yapılan bir değişikliğin harika bir örneğidir, ancak zaman zaman gerçekten harika olduğunun bir işaretidir, çünkü oyunun stilini değiştirmenin harika bir yolu.

Çok popüler, iyi bilinen ve yaygın olarak kullanılan bir ilaç üretimi minidir. Yapımcı, şu anda mevcut olan her şeyi değiştiriyor.

elma homepodelma homepod

ayak. Elma

Apple fiyatı indirmeli

Ming-Chi Kuo’nun konusu, Bloomberga’dan Marka Gurmana’nın öğretilerinin yanı sıra değerli bilgiler sağlamaktır. Bu, HomePodem ve HomePodem mini ile karşılaştırılabilecek karakterizasyonun yanı sıra Apple’ın ekranının temsil ettiği bir durum örneğidir. Buradan nasıl çıkılacağı ile ilgili sorunuza yeni bir mesaj gönderin.

Bunlar aynı zamanda Apple’ın ekranda ve kameralarda görüntülenen akıllı cihazlarla uyguladıkları uygulamalardır. Şirket chce tym samym konkurować z urządzeniami takimi jak Google Nest Hub lub Amazon Echo Show. Ancak, ilk etapta resmi olarak çıkışımı yapıp yapamayacağımı bilmiyorum.

homepod minihomepod mini

ayak. Elma

Henüz herhangi bir sorunuz var mı?

Klienci Apple wierzą, daha fazla firma için, opracować sprzęt, który jakością będzie zbliżony do oryginalnego, pełnowymiarowego HomePoda. Bu tasarımı herhangi bir fiyat için önermiyoruz. İsterseniz, çekici görünse bile, burada doğru olanı bulmaya çalışabilirsiniz.

Hata: macrumors.comgenel-22