AMD, CEO Dr. Lisa Su’nun yer aldığı yüksek performanslı Computex 2022 açılış konuşmasını 24 saatten daha kısa bir süre içinde gerçekleştirecek ve CPU ve GPU segmentinde bir dizi duyuruya ev sahipliği yapacak. Tüm bu duyuruları canlı olarak burada izlemek için bizi burada takip edin.

AMD CEO’su Dr. Lisa Su, Computex 2022’de Yüksek Performanslı Bilgi İşlem Açılış Konuşmasına Ev Sahipliği Yapacak, Masaüstü ve Mobil Segmentler İçin Üst Düzey Duyurulara Odaklanacak

AMD Computex 2022 açılış konuşması 23 Mayıs saat 14:00’de (UTC+8) gerçekleşecek. AMD’nin açılış konuşması öncelikle PC masaüstü ve mobil segmentine odaklanacak.

MSI X670E GODLIKE, X670E ACE, X670E Carbon WIFI, X670P-WIFI Anakartlar Sızdırıldı ve Ayrıntılı: Yeni Nesil AMD Ryzen 7000 CPU’lar İçin Çok Sayıda G/Ç

Dr. Lisa Su, yeni nesil mobil ve masaüstü bilgisayar yenilikleri aracılığıyla bilgisayar deneyimini geliştirme vizyonunu paylaşırken, Computex 2022’deki dijital AMD CEO’su açılış konuşmasında bize katılın. En yeni CPU’ları, GPU’ları ve yazılımları bir araya getiren AMD ve ekosistem ortakları, oyuncular, meraklılar ve içerik oluşturucular için çığır açan performans ve liderlik deneyimleri sergileyecek.

AMD Ryzen 7000 Raphael ve Yeni Nesil AM5 Platformu

Merakla beklenen AMD Ryzen 7000 CPU’lar, kod adı Raphael ve yeni nesil AM5 platformu, Computex 2022 açılış konuşması sırasında büyük bir odak noktası olacak. Ryzen 7000 CPU’lar, önceki AM4 platformuna veda ederek yepyeni platformda yer alacak. Yeni AM5 platformunun, bu yılın sonunda veya 2023’ün başında daha fazla ana seçenek piyasaya sürülmeden önce üst düzey segmenti hedefleyecek olan X670 ve X670E olmak üzere iki farklı ürün grubu şeklinde ortaya çıkması bekleniyor. AMD’yi bekleyebiliriz. bazı yeni performans demolarını sergilemek ve bu yongaların özellikleri hakkında konuşmak ama emin olun ki uygun lansman 3. çeyrek zaman dilimini hedefleyecektir.

AMD, Ryzen CPU’lar İçin Otomatik Bellek Hız Aşırtma Aracının Patentini Aldı

Radeon Grafik Güncellemesi: RDNA 3 ve Ötesi?

AMD’nin bir başka sürpriz açıklaması, 2022’nin ikinci yarısında piyasaya sürülmesi beklenen yeni nesil RDNA 3 grafik serisi şeklinde olabilir. AMD bize, gelecekteki RDNA portföyünün başarısı hakkında bir fikir veren yepyeni bir yol haritası gösterebilir. mevcut RDNA 2 GPU’ları veya gelecek nesil Radeon RX 7000 serisi serisinin yaklaşan teknolojilerine veya tasarımına ilk bakışı verebilirler. Bununla birlikte, AMD Radeon RX 6000 ‘RDNA 2’ ailesi tamamlandı ve AMD’nin bundan sonra ne olacağı hakkında konuşmaya başlamasının zamanı geldi!

Radeon Technologies: FSR 2.0, Yeni Adrenalin Güncellemeleri, Avantaj Tasarımları

Radeon segmenti yalnızca donanıma dayalı olmayacak, aynı zamanda yazılım da açılış konuşmanın çok önemli bir parçası olacak. AMD, yepyeni FSR 2.0 teknolojisini içeren daha fazla oyunu duyurabilirken, aynı zamanda Adrenalin sürücü paketindeki daha fazla özellik hakkında güncellemeler de sunabilir. AMD Advantage dizüstü bilgisayarlar, hem RDNA 2 hem de Zen 3+ çekirdek IP’lerini sallayan gelişmiş tasarımlarla sergilenebilir.

Dragon Range, Phoenix, Rembrandt Masaüstü APU’ları veya Daha Fazlası?

Dürüst olmak gerekirse, yukarıda bahsettiğimiz şeyler biliniyor ve AMD’nin her zaman bir adım ileri gittiği ve yeni nesil teknolojileri ile piyasaya sürmeyi planladığından çok daha önce bizi kızdırdığı biliniyor. Daha ayrıntılı olarak açıklanabilecek birkaç önemli ürün arasında Dragon Range, Phoenix & Rembrandt APU (Masaüstü) serisi yer alıyor. Belki AMD’nin tüketici segmenti için Threadripper 5000 serisini duyurduğunu görebiliriz, demek istediğim bu çok fazla bir şey değil mi? Ancak emin olun, AMD’nin Computex 2022 açılış konuşması duyurular ve tanıtımlarla dolu olacak, bu nedenle 23 Mayıs 2022’de saat 14:00’te (GMT +8) Canlı Yayını ayarlamayı unutmayın.

AMD’nin Computex 2022 açılış konuşmasında sizi en çok ne heyecanlandırıyor?Anket Seçenekleri, tarayıcınızda JavaScript devre dışı bırakıldığından sınırlıdır.

geri sayımgenel-17