Ne zaman Galaksinin Koruyucuları: Kozmik Geri Sarma 27 Mayıs’ta açılıyor, Walt Disney World tatil beldesinin konukları ciddi bir sınavdan geçmek zorunda kalacak işlem aslında sürmek Epcot’un son cazibesi. Her şeyden önce, açıkça geçerli bir park girişine ihtiyacınız olacak – ziyaret edeceğiniz gün Epcot’ta veya park hopper biletli misafirler ve geçiş sahipleri için rezervasyon ayarlı bir temel bilet, orada veya diğer parklardan herhangi birinde rezervasyon. gününüz için bir başlangıç ​​noktası. Yukarıdakileri yerine getirirseniz, Disney Parks uygulamasında sanal bir kuyruk aracılığıyla bu şeye binmek için (ücretini ödeyebileceğiniz dahil) birkaç çekim hakkınız olur. İşte bu nasıl sallanıyor:

sabah 7: Epcot park rezervasyonlarına başlayan park misafirleri, Disney World uygulaması aracılığıyla kuyruğa katılabilir. Veya ücretli bireyi tercih edebilirsiniz Lightning Lane, Epcot açılış rezervasyonlarınız varsa veya o gün parkı ziyaret eden bir otel misafiriyseniz. Fiyatlandırma açıklanmadı (ücrete dayalı olarak 15 dolardan fazla veya daha fazla olduğunu tahmin ediyorum) Yıldız Savaşları: Direnişin Yükselişi). Bunlar hızlı gidiyor, ancak rezervasyon yapmak için parkta olmanıza gerek yok.

13:00 Epcot başlangıç ​​parkı konukları, parka atlayan konuklar (geçiş sahipleri de) gibi tekrar deneyebilir, ancak denediklerinde hepsinin parkta olması gerekir, buna rağmen parka atlayan misafirler, kapasite varsa, saat 14.00’de resmi olarak girebilirler. Şimdiye kadar, Epcot mülkünde bunu ayırtmak için bir alan olup olmadığı veya hazneler/geçiş sahipleri için öğleden sonra 1’de içeride bir bekleme alanı olup olmadığı konusunda resmi bir kelime yok.

akşam 6: Deluxe otel konukları, Epcot için akşam saatlerinin uzatıldığı bir günde sanal kuyruk için (tesisin herhangi bir yerinde) ek bir çekim hakkı elde eder; geçerli bir rezervasyonları olmalı veya parka atlamış olmalılar. Seviyeleriniz de dahil olmak üzere her şey müsaitlik durumuna bağlıdır. galaksinin gardiyanları– yakıtlı kararlılık.genel-7