Tiny Tina’s Wonderlands, ikinci DLC zindanı Glutton’s Gambit ile Gearbox’tan lansman sonrası destek almaya devam ediyor. Bu DLC, önümüzdeki üç hafta boyunca her hafta bir güncelleme alacak ve zorluğunu artıracak yeni bir tekrar oynanabilir zindan sunuyor. Zindanın tamamlanması, arenalarını rastgele oluşturulmuş oyun sonrası zindan olan Kaos Odasına da ekleyecektir. Tiny Tina’s Wonderlands’de Glutton’s Gambit’i nasıl izleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Tiny Tina’s Wonderlands Glutton’s Gambit DLC – Nasıl başlamalı

Dreamveil Overlook, Brighthoof’un hemen güneyinde yer almaktadır.

İlk olarak, oyuna başlamadan önce DLC’yi satın aldığınızdan ve yüklediğinizden emin olmanız gerekir. DLC, kendi başına veya Tiny Tina’s Wonderlands’in Chaotic Great versiyonunda yer alan sezon geçişinin bir parçası olarak 10 dolara alınabilir. Oyunu başlattıktan sonra dünya haritasına gitmeniz ve Dreamveil Overlook’a gidin, DLC zindanlarına buradan erişilebilir. Bu, oyunun ana merkez alanı olan Brighthoof’un hemen güneyinde, oyunun önceki bölümlerine doğru bulunabilir.

Bölgeye girdikten sonra Vesper’ı bulacağınız merkez plazaya doğru gitmeniz gerekecek. Daha önce Dreamveil Overlook’a gitmediyseniz, DLC’yi başlatmadan veya bölgedeki herhangi bir şeyle etkileşime geçmeden önce ikiniz uzun bir konuşma yapacaksınız.

Glutton's Gambit DLC zindanını başlatmak için Dreamveil Overlook'taki yeşil başlığı kullanın.
Glutton’s Gambit DLC zindanını başlatmak için Dreamveil Overlook’taki yeşil başlığı kullanın.

Wheel of Fate’in karşısında, DLC zindanlarını temsil eden yüzen pankartlar bulacaksınız. Yazma tarihi itibariyle iki DLC mevcut, diğeri ise Sarmal Yakalayıcılar DLC. Glutton’s Gambit bayrağı yeşildir ve üzerinde bir cadı resmi vardır. Başlığı seçin ve DLC zindanını başlatacaktır. Düşmanlar 13. seviyede başlar, ancak bundan daha yüksekseniz seviyenize yükselir. DLC zindanlarını tamamlamak, ganimet için Kader Çarkı’nı döndürmek için kullanılabilen Souls kazandırır. Zindanın kendisi sadece 10 ila 15 dakika sürmelidir, ancak ölmek sizi yeniden başlamaya zorlayacaktır. Tiny Tina’s Wonderlands, en az iki DLC zindanı daha alacak.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1