Gearbox Software, Tiny Tina’s Wonderlands 1.07 (PS5 sürüm 1.007) yamasını yayınladı ve bu, dün yayınlanan büyük 1.0.3.0a başlık güncellemesiyle ilgili bir hikaye ilerleme sorununu düzeltmek için. Yamaya ek olarak, Gearbox oyuncuların sabrına teşekkür olarak birkaç Skeleton Keys verdi. Aşağıdaki Tiny Tina’nın Harikalar Diyarı 20 Mayıs yama notları için okumaya devam edin.

Minik Tina’nın Harikalar Diyarı Güncellemesi 1.07 Yama Notları | Minik Tina’nın Harikalar Diyarı 1.007 Güncellemesi Yama Notları | Minik Tina’nın Harikalar Diyarı 20 Mayıs Yama Notları:

Gearbox’tan bugünkü yamayla ilgili resmi duyuru:

Hikaye ilerleme sorunu için bir düzeltme yayınlıyoruz. Hikaye ilerlemenizi kurtarmak için lütfen oyununuzu güncellediğinizden emin olun. Sisteminizde görünmesinin biraz zaman alabileceğini unutmayın. Sabrınız için teşekkürler, burada 3 Skeleton Keys için bir kod var: W9CJT-5XJTB-RRKRS-FTJ3T-BTRKK

Güncellemenin ardından ilgili sorunları yaşamaya devam ederseniz, lütfen şu adrese bir bilet gönderin: support.2k.com böylece incelememize yardımcı olabiliriz.

İskelet Anahtar kodu: W9CJT-5XJTB-RRKRS-FTJ3T-BTRKK

Öyle görünüyor. Oyunla ilgili veya teknik düzeltmeler varsa, diğer oyuncuların bunu bilmesini sağlamak için aşağıya bir yorum bırakın. Oyunla ilgili en son haberler için, Tiny Tina’nın Harikalar Diyarı oyun merkezimizi işaretlediğinizden ve kontrol ettiğinizden emin olun.oyun-6