Novel Horizons bugün, Jonathan Solis için Kickstarter kampanyasını duyurdu. Yedinci Yıldız Cilt 3 resmen başladı!

Projeyi desteklemek size oyun matları, duvar parşömenleri ve bir ölçek figürü gibi özel ödüller kazandıracak! Ayrıca, serideki önceki iki cildin yanı sıra daha eski ödülleri talep etmek için ek teklifler de var!

Hedef 15.000 ABD Doları olarak belirlendi ve bu yazının yazıldığı tarih itibariyle zaten yolun yarısını geçti! Kampanya toplam 21 gün sürecek şekilde ayarlanmıştır.

Novel Horizons üçüncü cildi şöyle anlatıyor:

Öngörülemeyen bir olayda Daedalus, kendisini Efsanevi Pleione Heralds “Neptune – 008”den başkası olmayan kayıp kıta Meruer’de bulur. Orada kendisine “Si-Fora”daki bir Pleione Laboratuvarına gitmesi için hedef verilir, ancak yol boyunca yoğun bir Luvis sisi içinde evrimleşmiş çeşitli yaratıklarla karşılaşır.

Regulus’a geri döndüklerinde, Freya ve Iris, Madam’ın en şanlı kuruluşlarından birinde Bunny Girls’ten başka bir şey olarak çalışmaya başlarlar! Sadece bu da değil, Freya’nın güçlü Pleiades’in eğitimi karşılığında “Altın Önem” kimliği altında görünmesi gerekiyor.

Ancak işlerinin ve görevlerinin görünüşte zararsız doğasına rağmen, yüzeyin hemen altında daha derin, daha tehlikeli bir tehdit beliriyor ve yakında “Silahlanma Kraliçesi”nin gerçek entrikalarını gün ışığına çıkaracak.

Bu projeyi desteklemek ve onunla ilgili daha fazla bilgi edinmek için buradaki resmi Kickstarter sayfasına gidin: https://www.kickstarter.com/projects/novelhorizons/seventh-star-volume-3

Novel Horizons ve Orijinal İngilizce Hafif Romanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için buradaki resmi sitelerine gidin: https://www.novelhorizons.com/

Kaynak: E-posta Yazışmaları

Yazar hakkında


oyun-4