Ubisoft, uzun süredir devam eden taktiksel nişancı oyunu Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’e gelen en son operatörle alay etmeye başladı. Kod adı Sens olan en yeni operatör, Ubisoft’un zaten “oyunu değiştiren” bir gadget olarak adlandırdığı şeyi gösteren yarım dakikalık bir teaser’da görünüyor.

Teaser, Sens’in bir hedefe, Rainbow Six Siege oynamış herkes için tanıdık bir görsele doğru ilerlediğini ve daha yere ulaşmadan önce yukarıda bahsedilen gadget’larını yerleştirdiğini gösteriyor. Bir tekerlek üzerinde gibi görünen aygıtı yerleştirdiklerinde, duvarlardan seker ve inişlerini engelleyen üçgen bir oluşumda bir hologram izi bırakır. Ortaya çıkmadan önce hologram duvarın arkasından bir kamera çıkarırlar, bu noktada duvarlar kaybolur.

İşlevsel olarak, gadget, benzersiz yeteneklere sahip karakterlere sahip bir başka popüler nişancı oyunu olan Valorant’taki duvar yeteneklerinin çoğu gibi çalışıyor gibi görünüyor. Valorant’taki duvarların genellikle, Viper’ın zehirli duvarının onu geçen herkesin çürümesine neden olması gibi bonus yan etkileri olsa da, Sens’in hologramlarının ana noktası, herhangi bir yan etkisi henüz görülmemesine veya onaylanmış.

Gadget, Rainbow Six Siege’de türünün ilk örneğidir, bu nedenle oyunda yeterli sayaç yoksa, ilerlemek için bir parça oyun değiştirici olabileceği şaka değil. Oyuncuların Sens’in duvarlarını teaser’da görülene benzer bir düzende yerleştirip yerleştiremeyecekleri veya duvarların ne tür kısıtlamaları (bir süre sınırı gibi) olacağı şu anda bilinmiyor, ancak milletin uzun süre beklemesi gerekmeyecek. öğrenmek için.

Operation Vector Glare başlıklı önümüzdeki sezon, 22 Mayıs’ta Sens ile birlikte tam olarak ortaya çıkacak. Sens, Siege’nin yedinci içerik yılının ikinci sezonu olan Operation Vector Glare’in veya genel oyunun 26. genişlemesinin bir parçası olarak gelecek. Siege’s’e göre Vector Glare Operasyonunun yeni bir Team Deathmatch haritası ve atış poligonu ile gelmesi bekleniyor. 7. Yıl yol haritası.

GameSpot’un Tom Clancy’s Rainbow Six Siege incelemesinde, oyuna “sadece zorlayıcı bir nişancı değil, aynı zamanda takım çalışması, taktik ve crack atışlarının en iyi örneklerinden biri” diyerek 10/10 puan verdik.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1