İçinde son röportaj LeoEdit ile Norman Reedus, Death Stranding 2’nin varlığını istemeden doğruladı. Ana karakter Sam Porter Bridges’i oynayan Reedus’a Death Stranding’in de dahil olduğu farklı çalışmaları soruldu. “İkincisine daha yeni başladık” diye cevap veriyor. Bunların hepsi, Death Stranding devam oyununun varlığını ve erken geliştirme aşamasında olduğunu doğruluyor.

Death Stranding 2: Ne Zaman Gelecek?

Şu anda Death Stranding 2 ile ilgili elimizdeki tek doğrulanabilir bilgi, Norman Reedus’un varlığının teyididir. Yine de bu, Reedus’un bize bir devam filmi hakkında merak ettirdiği ilk sefer değil. Bir başka açıklamaya göre Reedus, 2020 yılında oyunun geliştiricileri Kojima Productions ile ikinci bir Death Stranding için görüşmelerde bulunuyordu. röportaj yapmak. Ancak o sırada devam filmi mi yoksa Director’s Cut versiyonu mu olduğu belli değildi. Gerçekten Death Stranding 2’den bahsediyor olabilir.

Death Stranding Director's Cut Key Art
Death Stranding Director’s Cut

Dahası, Kojima üzerinde çalıştığını ima etti. yeni bir AAA oyunu. Herkesin üzerinde çalıştığı oyundan keyif alabileceğini söylüyor. Death Stranding’in ikinci bölümünden mi yoksa farklı bir şeyden mi bahsettiği bilinmiyor. Ek olarak, Kojima Productions yepyeni bir film ve televizyon stüdyosunda faaliyete başladı.

Reedus’un röportajından sonra Kojima, Death Stranding 2’nin varlığını da şifreli bir tweet ile kabul etmiş olabilir. Reedus ile birkaç fotoğrafını tweetledi ve “Özel odana git dostum” başlığıyla. Söz konusu özel oda, Death Stranding’de oyuncuların ziyaret edebileceği odalara atıfta bulunabilir.

Kojima Productions’ın yarattığı her şey kesinlikle ilk Death Stranding gibi çok yaratıcı ve benzersiz olacak. 2020’deki lansmanında olumlu eleştiriler aldı. PS5 için Director’s Cut sürümü, Eylül 2021’de piyasaya sürüldü.

Bu haber hakkında ne düşünüyorsun? Death Stranding 2 için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşın!oyun-5