Parazit Oscar ödüllü Bong Joon Ho, bir sonraki filmi için oyuncu kadrosunu dolduruyor.

Naomi Ackie, Toni Collette ve Mark Ruffalo, Edward Ashton’ın yakında çıkacak romanından uyarlanan Warner Bros. Pictures için isimsiz bilim kurgu resminde Robert Pattinson’a katılıyor. Mickey7. Pattinson ve Ackie resmi anlaşmalar imzalarken, Ruffalo ve Collette’in filme katılmak için görüşmelerde olduğu anlaşılıyor.

Mickey7 Andy Wier’s olarak tanımlanır Marslı Blake Crouch’la tanışır Karanlık madde. Buz dünyası Niflheim’ı kolonileştirmek için bir keşif gezisine çıkan bir adam olan Mickey7’ye odaklanıyor. Bu harcanabilir çalışan, başkaları için çok riskli işleri üstlenir ve öldüğünde, anılarının çoğu bozulmadan bir klon olarak yenilenir. Mickey7’nin öldüğü varsayıldığında, görev üssüne sadece yeni bir klonun, Mickey8’in yerini aldığını görmek için geri döner. Kitap, Macmillan’ın bir baskısı olan St. Martin tarafından yayınlandı.

Kate Street Picture Company ve Plan B, Oscar ödüllü yönetmenin film uyarlamasının yapımında Warner Bros.’a katılacak. Mickey7. Bong, yapım şirketi Offscreen için filmi yazıp yönetecek ve yapımcılığını üstlenecek.

İsimsiz proje, Bong ve Kate Street Picture Company’den Dooho Choi ve Brad Pitt’in Plan B’sini, Güney Koreli yönetmenin eleştirmenler tarafından büyük beğeni toplayan 2017 yapımı filmindeki işbirliklerinin ardından yeniden bir araya getiriyor. tamam. Proje aynı zamanda Bong’un 2019 Oscar en iyi filmi ve Cannes Palme d’Or kazananından bu yana ilk projesi. Parazit.

Bong gibi filmler sayesinde zaten çok sevilen bir film yapımcısıydı. kar delici (2013) dramatik gerilim filmi Parazit 2019’da dünyayı kasıp kavurdu. Tek çatı altında iki aile arasındaki çarpık dinamiği anlatan hikaye, Bong’a en iyi yönetmen Oscar’ını kazandırdı ve en iyi orijinal senaryo ödülünü paylaştı.

Warner Bros. Pictures’ın ayrıca sınırlı bir serisi vardır. Parazit şu anda HBO’da çalışıyor, Bong ve Choi, Adam McKay ve Kevin Messick ile birlikte yürütücü yapımcılık yapıyor.sinema-2