Maxcom, yeni model akıllı saatin teklifini sunuyor – FW54 Iron. Daha fazla bilgi için bkz. Her karakter seti, sınıfının ve aralığın en büyüğüdür ve pil, tek bir şarjla 15 gün dayanır.

Akıllı cihazlara sahip iş hizmetleri, oyun oynamak için tasarlanmıştır. Akıllı telefonunuzdan en iyi şekilde yararlanmak için ne yaptığınızı bulmaya çalışın, fiziksel aktivitenizi yapın ve nasıl yapacağınızı öğrenin. Smartwatche, warto gibi çok çeşitli tasarım özelliklerine sahiptir, ancak herhangi bir tasarım, sağlam yapı veya tasarımda bulunan teknolojik olarak en gelişmiş özelliklerle aynı tasarım türüne sahiptir.

Maxcom kepçe sergileniyor

Koperta zegarka wykonana została ze stali cynkowej, bir ekran został zabezpieczony szafirowym szkłem, które jest odporne ve zarysowania. Size 1.32 ”(360 × 360 piksel) boyutunda bir TFT ekran sağlayabiliriz. Smartwatch, IP68 sınıfından cihaza giriş yapacak şekilde yapılandırılabilir.

Maxcom FW54 Ütü, 53 × 45.9 × 10,5 mm boyutunda 57 g özelliklerine sahiptir.Smartwatch, 30 gün ve 15 gün pil ömrüne kadar dayanan 330 mAh pili destekler. Değişimin zamanı, 3 fotodiyotun LED teknolojilerindeki nesneler listesinde gösterilir. En iyi ve en etkili seyahat ve fiziksel aktivite parametrelerinden birini garanti edin.

Zdrowie ve aktywność

Wbudowane duyusal zegarka są w stanie m.in. monitör pracę serca, ciśnienie ve saturację krwi czy jakość snu. Daha fazla bilgi için harika bir yer. Maxcom FW54 Iron özelliğinin en son özellikleri, Lehçe olarak sunulan GloryFit uygulamasında akıllı telefon ekranında bulunabilir.

Orijinal kaplama, 279 zł’lik zengin bir katalogla renkli renklerdedir.genel-22