Gigabyte, bu işbirliğinin bir parçası olarak yeni ürünler yaratan Maingear ile bir ortaklık duyurdu.Genel olarak, işbirliğinin sonucu PC Aorus Project Stealth oldu. Görünüşe göre Gigabyte, bu durumda Z690 Aorus Elite Stealth anakartından, GeForce RTX 3070 Gaming OC Stealth grafik kartından ve Aorus C300G Stealth kasasından sorumluydu.Projenin ana fikri, bileşenlerin belirli temel özellikleri nedeniyle aynı zamanda kendi tarzında benzersiz görünecek, inşa edilmesi kolay bir bilgisayar oluşturmaktır. Kablo yönetimi ile ilgili.

Sistem, sistem kartındaki tüm konektörler kartın arkasında yer alacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, kabloları gizlemenize ve bilgisayarın içini olabildiğince minimalist hale getirmenize olanak tanır.

Eşsiz özelliklerden biri video kartına gitti. Ana fikri uygulamak için Gigabyte mühendisleri, adaptörün güç konektörlerini adaptörün alt kısmına taşıdı, böylece video kartının güç kabloları da görünmeyecek.

Basın bülteninden çok net değil, ancak görünüşe göre Meingear, bu bileşenlere dayalı hazır PC’ler satacak ve yalnızca RAM ve sürücü miktarını seçmeyi teklif edecek. Gigabyte, görünüşe göre bileşenleri ayrı olarak da satacak.genel-22