Hafta sonunuzu doğru bir şekilde başlatmanın birçok yolu var ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde buradaki favorilerimizden biri. Sınır Anlaşmaları bazı kaliteli teknoloji anlaşmaları ile. İlk adım atmak, Google Nest Wifi ağ yönlendirici sistemidir. Wellbots, aşağıdakiler de dahil olmak üzere özel indirimlerle sunulan Nest Wifi’nin birkaç farklı yapılandırmasına sahiptir: sadece 119 $ için bağımsız yönlendirici (Kod kullandığınızda 50 $ indirim 50 VERGE kasada), ağ ağını 189 dolara genişletmek için yönlendirici ve bir ek Nokta (Kodla birlikte 80$ indirim 80 VERGE), ve 249 $ için yönlendirici artı iki Puan (Kodla birlikte 100$ indirim 100 VERGE).

Burada önemli olan, ne kadar alan kaplamanız gerektiğine bağlı olarak eviniz için doğru kurulumu seçmektir. Nest Wifi yönlendirici kendi başına 2.200 fit kareyi kaplayacak şekilde derecelendirilmiştir ve karışıma yalnızca bir Nokta eklenmesi bunu 3.800’e çıkarmaktadır. Zor bir yerleşim düzenine veya daha kalın duvarlara sahip bir ev, çok büyük bir alan olmasa bile, ağ ağını genişletmek için bir veya iki Noktadan yararlanabilir. Denkleme bir Nokta eklemenin başka bir faydası daha var – her biri müzik çalmak, podcast’ler çalmak ve Google Asistan’a erişmek için akıllı bir konuşmacı görevi görüyor. Bu nedenle, bu Wi-Fi 5 özellikli kurulumlardan hangisinin sizin için doğru olduğunu seçmeye gelince, sizin için doğru olan kapsama alanı, kolaylık ve maliyet faktörlerini göz önünde bulundurun. İncelememizi okuyun.


Google Nest Wifi yönlendirici paketi

Google’ın Nest Wifi yönlendiricisi ve Point genişleticisi, mütevazı bir tasarıma sahiptir. Yönlendiricide iki ethernet bağlantı noktası bulunurken Point, akıllı bir hoparlör gibi kullanılabilir. kodları kullan 50 VERGE ve 80 VERGE Wellbots’tan kasada indirimler için.

1Password’ün hizmet aboneliği konusunda çok şey oluyor. Yeni müşteriler, 1Password’ün parola yöneticisi hizmetine bir yıllık kaydolabilir ve Bireysel planda yüzde 50 indirim veya Bir aile planında yüzde 50 indirim. Her ikisi de yıllık olarak faturalandırılır ve birden fazla hesaba ihtiyacınız varsa aile planı özellikle iyi bir değer sunar.

bu bireysel plan anlaşması size ilk yıl için sadece 17,94 ABD doları tutarında sınırsız cihaza erişim sağlayan bir kişisel hesap verir normal 36 doların aksine hizmet. gelince aile planı, ilk yıl için 30 dolara beş hesap alırsınız her zamanki 60 dolar yerine. Bu 1Password anlaşmalarının daha önce yüzde 60’a kadar düştüğünü gördük, bu yüzden bu en iyisi olmasa da oldukça yakın geliyor. Güvenli parolalar oluşturmanın kolay bir yolu ile kişisel verilerinizi korumaya ihtiyacınız varsa (ve hepimiz öyleyiz), bu iyi bir yoldur.

1Şifre


1Password aboneliği (aile planı, yıllık maliyet)

1Password’ün aile aboneliği, 1Password’ün hizmetlerine beş kişiye kadar bireysel erişim sağlar. Tipik olarak ayda 5 ABD doları olan bu sınırlı süreli anlaşma, fiyatı bir yıla kadar ayda 2 ABD dolarına düşürür.

Bir Xbox Series X veya Series S’niz varsa ve çok sayıda oyunu aynı anda yüklü tutmak istiyorsanız, bunların yerleşik depolaması ilk başta kağıt üzerinde göründüğünden çok daha fazla sınırlayıcı hissetmeye başlayabilir. Çoğu AAA başlığı, bazıları 60 GB veya daha fazladır ve bazıları Call of Duty Warzone kendi başına yaklaşık 100 GB yer kaplıyor. Evet sen olabilmek bir USB sabit sürücü takın ve bazı oyunları soğuk depoya boşaltın, ancak oyun zamanı geldiğinde dahili SSD’ye geri taşınmaları gerekir.

Bu nedenle, gerçekten daha fazla depolama alanı istiyorsanız, Seagate’in genellikle 399,99 ABD doları tutarındaki 2 TB Xbox Genişletme Kartı şu anda Amazon’da 380.90 dolara indirimli. Bunun 2.000 GB için hala güzel bir kuruş olduğunu biliyorum (veya kabaca 21 kopya daha Call of Duty Warzone), ancak bu küçük genişletme kartları nadiren satışa çıkar. Ayrıca Xbox Series X ve S’nin dahili depolaması kadar hızlıdırlar ve konsolun arkasına takılırlar – bu nedenle Xbox’ınızın yanında çirkin bir USB kablosu ve disk sürücüsü yoktur.

Yaklaşan Anma Günü Hafta Sonu tatili için eğlenceli bir kaçamak veya gezi mi planlıyorsunuz? Eğlenceli, açık hava etkinlikleri yaparken bazı anıları kaydetmenize yardımcı olacak bir şey istiyorsanız, Ek bir pil ve çift pil şarj cihazı ile GoPro Hero 10 Black 399,99 $’a düştü Amazon’da.

Bu, GoPro’nun en yeni aksiyon kamerası ve önceki Hero 9’a çok benziyor olsa da GP2 işlemcisi sayesinde çok daha hızlı. Hero 10 Black, 4K çözünürlükte 5,3K 60 fps’ye kadar çekim ve hatta 120 fps ağır çekim yakalar. Öne bakan ekranı da selefinden koruyor, bu nedenle kamerayı bisiklet gibi bir şeye monte ederken çekiminizi çerçevelemek çok daha kolay. Hero 10’un birkaç dezavantajından biri vasat pil ömrüdür, ancak bu anlaşmanın bu kadar harika olmasının nedenlerinden biri de budur – yaklaşık 400 $ için ekstra bir pil ve her iki paketi de kolayca tutmak için çift şarj cihazı alırsınız. yukarı ve hazır. İncelememizi okuyun.


GoPro Kahraman 10 Siyah

GoPro Hero 10 Black, saniyede 120 kare hızında 4K çözünürlükte çekim yapmayı mümkün kılan yeni bir işlemci sunuyor.

Hafta sonunuzu tamamlamak için birkaç fırsat daha:genel-2