Eve Online, günlük hayatınıza girme eğiliminde olan MMORPG’lerden biridir – şirketinizi kontrol etmek, alım satımları ve piyasa fiyatlarını izlemek ve hatta sadece günlük giriş bonuslarını takmak bile kolayca düzenli ritüellere dönüşebilir. Eve Anywhere, bir alfa (oynaması ücretsiz) klonu olsanız bile, Eve’i hemen hemen her web tarayıcısında oynamanıza izin verdiğinden, bu dürtüyü şımartmak artık daha da kolay. Ancak, ayrıcalık için ödeme yapmanız gerekecek.

Eve Anywhere, beta sürümünde son birkaç aydır Omega abonelerine açıktı, ancak artık Alpha oyuncularına da açık. Intel ile işbirliği içinde geliştirilen Eve Anywhere, Eve Online hesabınızda Chrome, Safari, Firefox veya Edge’de oturum açmanıza ve Eve Online’ı normalde bilgisayarınızda yüklü olan istemci yazılımından yaptığınız gibi oynamanıza olanak tanır.

Hiçbir şey yüklemeniz gerekmeyecek olsa da, CCP 25 Mbps veya daha yüksek bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacağını ve sunucu kapasitesinin sınırlı olduğunu söylüyor – şirket bunun zaman içinde artacağını ve Eve Anywhere’in bulunduğu ülke sayısıyla birlikte artacağını söylüyor. servis mevcuttur. Bir Alpha oyuncusuysanız, biraz PLEX’e de ihtiyacınız olacak – her 24 saatlik Eve Anywhere, 30 PLEX’e mal olur ve bu da yaklaşık 1,50 USD / 1,20 £ civarındadır.

Geçen yılın sonundan beri Eve Anywhere’i deneyen Omega oyuncuları, hizmetin şaşırtıcı derecede iyi çalıştığını ve seyahat ediyorsanız veya başka bir nedenle oyun PC’nize erişiminiz yoksa harika bir çözüm olduğunu söylediler.

ÇKP, Eve Anywhere’in çalışmasını sağlamak için bulut bilişimi kullandığını ve tarayıcı sürümünde olağan Eve görevlerinizden herhangi birini gerçekleştirebilmeniz gerektiğini söylüyor: madencilik, ticaret veya (belki de) 18 aylık bir savaşa katılmak ve dünyanın yarısını kapsayan. gökada.

Eve Anywhere’i başlatmak için, sadece resmi siteye git ve ‘Tarayıcıda Oynat’ı tıklayın. Takip eden istemlerden giriş yapabilir veya PLEX satın alabilirsiniz.oyun-2