Epic Games Store, yüzlerce indirimli oyun içeren, her yıl İlkbahar sonu promosyonu olan devasa Mega İndirimi başlattı. İndirimlere ek olarak Epic, dört hafta sonra indirim bitene kadar her hafta bir oyun hediye edecek. Epic her hafta ücretsiz oyunlar sunarken, ücretsiz oyunlar Mega İndirim sırasında özellikle dikkat çekici olacak. Borderlands 3, dört ücretsiz oyundan ilkidir ve şimdi talep edilebilir.

Her Epic hesap sahibi, Mega Satış sırasında 15 $ veya daha fazla fiyata sahip herhangi bir oyunda kullanılabilecek %25 indirim kuponu alacak (DLC uygun değildir). %25 indirim kuponunu kullandıktan sonra hesabınıza bir yenisi eklenecek – indirim boyunca sonsuz kupon alacaksınız. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde Epic’in Mega İndiriminden veya diğer büyük indirimlerinden alışveriş yaptıysanız, muhtemelen farklı bir indirim teklifini hatırlayacaksınız. Epic daha önce 15 $ veya daha yüksek fiyatlı herhangi bir oyun için 10 $ indirim kuponu verdi. Promosyonlar sırasında 10$’lık indirim kuponları da sınırsızdı.

Satıştan öne çıkan bazı özellikler arasında Ghostwire: Tokyo 40$, Tiny Tina’s Wonderlands 48$ ve Sifu 32$ fiyatla yer alıyor. Aşağıdaki en iyi fırsatlardan bir demet topladık. Aşağıda listelenen tüm indirimlerin %25’lik ek indirimi içermediğini unutmayın. Daha fazla fırsat için, Mega Satış’ta 20 doların altındaki en ucuz oyun fırsatlarının özetine göz attığınızdan emin olun.

Epic Games Store Mega Satış en iyi fırsatları

Editörün Notu: Makale 20 Mayıs 2022’de güncellendi

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1