En iyi tarayıcı oyunlarını mı arıyorsunuz? Modern bilgisayarlar o kadar güçlü ki harika oyunlar oynamak için sağlam bir donanıma ihtiyacınız yok. Sabit bir internet bağlantısına erişiminiz olduğu sürece, web tarayıcınızın rahatlığında oynayabileceğiniz devasa bir oyun kütüphanesi vardır ve dahası, bu listedeki her oyun ücretsizdir.

Herkesin sahip olduğu bir oyun bulmak için birkaç arkadaşınızla işbirliği yapmak zor olabilir. Arkadaşınızın boş Steam kitaplığı ve düşük özellikli bilgisayarları hakkında endişelenme günleri geride kaldı – bunun yerine onlara yalnızca bunlara bir bağlantı gönderebilirsiniz. en iyi tarayıcı oyunları ve hemen oynamaya başlayın.

İster öğle yemeği molanız bitmeden birkaç dakika önce oynayacak bir şeyler arıyorsanız, ister işten sonra canınızı sıkacak bir oyun arıyorsanız, biz hazırız. En iyi tarayıcı oyunları listemiz, herkes için bir şeyler olduğundan emin olmak için çeşitli türler içerir. Tüm bunlarla birlikte, işte en iyi tarayıcı oyunları.

En iyi tarayıcı oyunları şunlardır:

 • Forge of Empires
 • Game of Thrones Kışı Geliyor
 • anokris
 • Elvenar
 • Survivor Mirası
 • Demiryolu Ülkesi
 • Tetr.io (Tetris)
 • Toz Oyunu
 • Chrome Çevrimdışı Dinozor
 • OpenArena Canlı (3. Deprem)
 • muhteşem

Forge of Empires

Forge of Empires, çağlar boyunca gelişen uzun ömürlü bir şehir yaratmak için oyuncuları Taş Devri’nin başlangıcına götürür. InnoGames bu strateji oyununu 2012’de tarayıcılarda yayınladı ve düzenli güncellemelerle devam etti. Bu şehir kurma oyununu sadece tarayıcınızda oynamakla kalmaz, iOS ve Android uygulamaları ile ilerlemenizi de yanınızda götürebilirsiniz.

Forge of Empires Şimdi oyna Oynaması ücretsiz Forge of Empires stratejiMMOŞimdi oyna

Oyuncular şehirlerini genişletmek ve geliştirmek için yeni teknolojiler keşfettikçe, 20 farklı Çağ boyunca yol alacaklar. Forge of Empires, Çağdaş Çağ’da durmuyor; yeterli zamanla Venüs’ün kolonizasyonuna kadar ilerleyebilirsiniz.

Game of Thrones Winter is Coming'de Westeros'un yukarıdan aşağıya görünümü

Game of Thrones Kışı Geliyor

Game of Thrones HBO serisi bitmiş olabilir, ancak resmi lisanslı tarayıcı oyunu daha yeni başlıyor. Game of Thrones Winter is Coming’de, Yedi Krallık arasında akan kana son vermek isteyen bir Westeros Lordu olarak oynuyorsunuz. Gösterideki karakterlerin dikkatini çekmek için krallığınızı genişletin ve ekibinize katılmaları için onları işe alın.

Tıpkı kaynak materyal gibi, büyük bir orduya komuta etmeniz ve diğer Lordlara karşı rekabet etmek için düşman ordularıyla savaşmanız gerekecek. Jon Snow, Lord Varys ve Arya Stark gibi diziden topladığınız karakterler, savaşta ordunuza yardım etmek için kullanılabilir ve her türlü zorlu savaşın gidişatını değiştirmenize olanak tanır.

Bedava Oyna

Ebedi Öfke: Diriltildi

Oynamak için yeni bir tarayıcı oyunu arıyorsanız, muhtemelen basit, stressiz eğlenceli bir şey istiyorsunuz ve Eternal Fury ile tam olarak bunu elde edeceksiniz. Bu, hepsi bir dizi sıra tabanlı savaştan oluşan çeşitli zindanlarda yolunuzu aşındırmakla ilgili bir RPG oyunudur.

Ebedi Öfke: Diriltildi Şimdi satın al Oynaması ücretsiz Ebedi Öfke: Diriltildi RPGfanteziSıra tabanlıŞimdi satın al

Yaptığınız her şeyin bir şekilde verimli olduğunu hissettiğiniz oyunlardan biri, çünkü tüm faktörler sizi güçlendiriyor. Gittikçe daha güçlü olmak için birçok mikro görevi tamamlamanın tatmin edici hissini seviyorsanız, o zaman bu, kendinizi çok bağımlı hale getirebileceğiniz bir oyundur.

Eternal Fury: Resurrected’ı ücretsiz oynayın

Anocris'te erken aşamalarında bir Mısır şehri

anokris

Hiç kendi eski Mısır şehrinizi inşa etmek istediniz mi? Anocris, oyunculara zamanın testine dayanabilecek bir Mısır yerleşimi oluşturma görevi veriyor. 3.000 yılı aşkın bir süre boyunca, Nil’i ele geçirmek için güçlü bir imparatorluk inşa etmelisiniz. Anocris’te gerçek tarihin unsurları olsa da, Eski Mısır Tanrılarının gücünden yararlanırken Amun’un yüksek rahiplerinin gücünü de kullanabilirsiniz.

anokris Şimdi oyna Oynaması ücretsiz anokris stratejiMMOŞimdi oyna

Anocris’i ücretsiz oynayın

Oyun oynamak için en iyi tarayıcıyı arıyorsanız, Opera GX oyunlar düşünülerek tasarlanmıştır. Ücretsiz olarak yüklemek için buraya tıklayın.

Elvenar'da yerleşik bir Elf kasabası

Elvenar

Size mistik elfler veya savaş odaklı insanlar olarak oynama seçeneği sunan bir şehir kurma oyunu olan Elvenar’da hayallerinizdeki fantezi dünyasını yaratın. Elfler ve insanlar arasında seçim yapmak zor bir seçim olabilir, çünkü her iki ırk da masaya farklı şeyler getirir. Elfler, özel şehir binaları yaratmak için sihir tarihlerinden yararlanır, insanlar öncelikle orta çağ mimarisi ve mühendisliğine odaklanır.

Elvenar, oyuncuları Kültür sistemi ile şehri geliştirmek için zaman harcadıkları için ödüllendiriyor. Yararlı binalar oluşturarak nüfusunuzu mutlu, üretken ve sağlıklı tutun.

Survivor Legacy'de zombi yaratıklara saldıran hayatta kalan bir grup insan

Survivor Mirası

Kötü işadamları, Dünya’da bir zombi kıyameti başlatarak insanlığı yok olmanın eşiğine getirdi. Gezegenin hayatta kalan son kişilerinden biri olarak, yıkıma bir son vermek sizin göreviniz.

Kıyamet sonrası bu dünyada, oyuncular dünyayı zombilerden kurtarmak için güçlü askerlerle dolu bir ekip oluşturmalıdır. Zombi istilasına uğramış bölgeleri temizlemek, ekibinize dahil edilebilecek güçlü hayatta kalanları ortaya çıkarır. Ancak, bu strateji savaş zombi oyunundaki düşmanlar ölümcül olduğundan oyuncular dikkatli hareket etmelidir – ölümcül kalabalıkla savaşmak için güçlü bir orduya ihtiyacınız olacak.

Rail Nation'da çok sayıda demiryolu rayı içeren bir harita

Demiryolu Ülkesi

Demiryolu kralı olmanızı sağlayan bir strateji oyunu olan Rail Nation’da demiryollarının çalkantılı tarihini deneyimleyin. Oyuncular, küçük bir şehrin malzemeleri getirmesine yardım ederek oyuna başlar. Şehrin ekonomisini güçlendirerek, uzun ömürlü bir demiryolu şirketi oluşturmak için karınızı yatırabilirsiniz.

Rail Nation, 50 farklı şehir içeren bir fantezi haritasında veya Amerika ve Avrupa’daki gerçek haritanın bir versiyonunda oynamanıza izin veriyor. Tren meraklıları, tren oyunu demiryolu tarihinin altı dönemini içerdiğinden, Rail Nation’daki ayrıntı düzeyini takdir edeceklerdir. Buharlı motorlardan ultra modern elektrikli motorlara kadar, aralarından seçim yapabileceğiniz 100’den fazla klasik tren kopyası var.

Tetr.io'daki battle royale modu

Tetr.io

Genellikle tüm zamanların en iyisi olarak adlandırılan bulmaca oyununu biliyor musunuz? Tarayıcınızda solo ve çok oyunculu oyun olarak mevcuttur. Tetr.io, tüm beceri seviyelerinde çok çeşitli oyunculara sahip harika bir Tetris klonudur. Sprint modunda becerilerinizi geliştirmek veya zaman geçirmek için kısa bir Maraton seansı yapmak istiyorsanız, Tetr.io her şeyi kapsar.

Tetr.io’yu bu kadar özel yapan şey, her oyuncunun sahip olduğu kişiselleştirme düzeyidir. Yumuşak Düşürme Faktörü ve Gecikmeli Otomatik Geçiş gibi dakika ayrıntıları dikkatli bir şekilde ayarlanabilir – bu sizin için hiçbir şey ifade etmiyorsa, varsayılan seçenekler herhangi bir sıradan oyuncu için mükemmeldir. Birçok insan için Tetr.io, zengin özellik bolluğu ve tüm oyuncular için düşük giriş engeli nedeniyle nihai Tetris oyunudur.

Powder Game'de bir asma yakılıyor

Toz Oyunu

Powder Game, diğer tüm web siteleri engellendiği için oynadığınız mükemmel bir okul tarayıcı oyunudur. Küçük siyah bir karede oyunculara 30’dan fazla farklı tozla deney yapmaları için boş bir tuval verilir. Bir buz heykeli yapın ve üzerine asit, magma ve tuz döktüğünüzde nasıl tepki verdiğini görün. Lazerleri C4 kaplı sarmaşıklara ateşleyin, ardından ne olduğunu görmek için alevleri su ve buzla söndürün. Temel reaksiyonları seviyorsanız, Powder Game en çılgın hayallerinizi yaşamanıza izin verir.

Google Chrome'da bir kaktüsün üzerinden atlamaya hazır bir dinozor

Chrome Çevrimdışı Dinozor

İnternet beklenmedik bir şekilde düştü, bu yüzden artık iş söz konusu değil. Birinin interneti düzeltmesini beklerken neden Google’ın sonsuz koşucusunu denemiyorsunuz? ‘İnternet sayfasına bağlanılamıyor’ ekranında dinozoru gördüğünüzde oyuna başlamak için boşluk tuşuna basın. Dinozorun saatlerce çalışmasını sağlamak için kaktüs yığınlarının üzerinden atlayın.

Bir uzay haritasında yer alan bir Openarena Live oyunu

OpenArena Canlı

Quake Live’ı hatırlıyor musunuz? id Software’in klasik PC oyunu o zamandan beri Steam’e taşındı, ancak OpenArena Live onun yerini almak için baskın yaptı. OpenArena Live, Quake III Arena’nın bir klonudur ve oyunculara doğrudan tarayıcılarından tam Quake deneyimi sunar. Oynamaya başlamak için kaydolmanıza bile gerek yok; sunucu tarayıcısını kullanarak herkese açık oyunlara katılın veya arkadaşlarınıza karşı oynamak için özel bir sunucu oluşturun; sadece onlara bir bağlantı gönderin ve gerisini oyun halledecektir. Ofiste biri size şaka olarak “1v1 ben” diye vurursa, skoru belirlemek için onlara özel bir maç bağlantısı gönderin.

Guy Spelunky madenlerde altın bir idol tuzağının yanında

muhteşem

Derek Yu’nun Spelunky’si, ofiste asla iş yapmamanızı sağlamak için web tarayıcılarına taşındı. Bu roguelike platform oyununda, kayıp hazineyi aramak için tehlikeli madenleri, yoğun ormanları, buzlu mağaraları ve Mısır tapınaklarını keşfetmeye çalışan Guy Spelunky olarak oynuyorsunuz.

Seviyeler rastgele olduğu için her oyun farklıdır ve önceki öğelerinizi yanınıza alamayacaksınız. Bu kadar basit bir oyun için, zaman ayırırsanız keşfedebileceğiniz Spelunky’de çok fazla derinlik var. Spelunky ilk başta acımasızdır, ancak oyun o kadar bağımlılık yapar ki, usta bir hazine avcısı olmak için saatler harcarsınız.

Ve bunlar, web tarayıcınızdan oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan bazıları. Diğer rahatlatıcı oyunlar için PC’deki en iyi kule savunma oyunlarına göz atın.

Opera GX Şimdi kur Oyun oynamak için en iyi tarayıcı Opera GX Şimdi kuroyun-2