Hideo Kojima’nın tuhaf güzellikteki açık dünya oyunu Death Stranding’in devamı hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı, ancak yıldızı onu röportajlarda gündeme getirmeye devam ediyor. Death Stranding’de ana karakter Sam Porter Bridges’i oynayan Norman Reedus, geçtiğimiz günlerde geniş kapsamlı bir röportaj için oturdu ve Death Stranding 2’nin şu anda yapımda olduğunu bıraktı.

yakın zamanda LEO ile röportaj (tarafından tespit edilen @GamerUPGaming), Reedus, AMC televizyon dizisi Ride (ki kendisi Death Stranding’de yoğun ve komik bir şekilde reklamı yapılıyor), bir roman ve Death Stranding’in devamı da dahil olmak üzere şu anda üzerinde çalıştığı şeyleri tartışıyor. Görüşmeci Death Stranding’den bahsettiğinde Reedus, “İkincisine daha yeni başladık,” diyor.

Reedus, bir oyun için hareket yakalama performansı yapma sürecini açıklıyor. “Binlerce kameralı bu dev kubbelere giriyorsunuz, ilk önce ve bir fotoğraf çekiyorlar, tüm bu farklı açılardan, yüzünüzdeki kaslarla yapabileceğiniz tüm ifadelerle tekil bir fotoğraf çekiyorlar – yani bütün bir gününüzü alıyor. . Ve sonra bir nevi DNA’nızı yakalarlar” diyor. “Ve yapabilecekleri şey, sen öldükten sonra seninle sonsuza kadar film çekebilmek.”

Bu kulağa kesinlikle Hideo Kojima’nın hayran kalacağı türden bir süreç gibi geliyor. Reedus, Death Stranding’in eleştirel beğenisinin Kojima Productions’ı devam filminde ilerlemeye teşvik etmiş olabileceğini ima ediyor.

“Oyun çıktı ve tüm bu ödülleri kazandı ve bu çok büyük bir şeydi, biz de bunun ikinci bölümüne daha yeni başladık” dedi.

Geçen yıl Reedus, Portekizce yayın yapan AdoroCinema’ya Death Stranding 2’nin müzakerelerde olduğunu söyledi ve şimdi üretime geçmiş görünüyor. Tabii ki, aslında olmadı ilan edildi henüz, Death Stranding 2 çıkış tarihinin ne zaman olabileceği hakkında hiçbir fikrimiz yok.

Bununla birlikte, Death Stranding Director’s Cut artık PC’de mevcut ve orijinal oyuna zaten sahipseniz, bir yükseltme size yalnızca 10 $ geri getirecek.oyun-2