PC’de başarılı olduktan sonra Naraka: Bladepoint, NetEase Connect sayesinde nihayet mobil platforma geçiş yapıyor. Battle Royale’deki mistik bükülme hem iOS hem de Android’e gidiyor ve oyun, PC sürümünü bugünkü haline getiren aynı yüksek kaliteli grafikleri ve oynanışı getirecek.

Naraka: Bladepoint Akıcı ve Gösterişli Oynanış Özelliğine Sahiptir ve Sıfırdan Mobil Platformlar için Oluşturuldu

İyi haber şu ki Naraka: Bladepoint sadece bir PC bağlantı noktası değil; Oyun sıfırdan mobil donanım düşünülerek tasarlandı ve bu, mükemmel kontrolleri, kullanıcı arayüzünü, kamerayı ve mobil oyun deneyimini çok daha iyi hale getirecek diğer tüm faktörleri sağlayacaktır.

Android 11, 2022 Android Dağıtımında En Üst Sırada Yer Almayı Başardı

Devam etmek ve Naraka: Bladepoint’e abone olmak isteyen kullanıcılar, şuraya gidebilirsiniz: burada.

Buna ek olarak, oyuncular oyunun kadrosunda Takeda Nobutada, The Demon Vessel adlı yeni bir kahraman görecekler. İşte Takeda’dan bir alıntı.

Takeda, Kurumi’nin akıl hocası ve savaşta çağrıldığında düşmanlarınıza ölümcül hasar verebilen iblis Furen’in gemisidir. Demonic Aid becerisiyle Furen’i savaş alanına bırakın ve düşmanlarınızı geri püskürtün, onlara vurun veya acımasız bir saldırı için Takeda’yı düşmanlara ışınlayın. Mythic Grab becerisiyle Takeda’yı tetikte tutabilirsiniz ve saldırıya uğradığında rakibinin silahını kapar ve yıkıcı bir karşı saldırıyla durumu tersine çevirir.

Takeda, 21 Mayıs’tan itibaren mücadeleye katılacak.

Takeda’nın yetenek vitrinine aşağıdan göz atabilirsiniz.genel-17