RPG oyununda deneyebileceğiniz birçok harika Elden Ring zırh seti var ve ilk Elden Ring moda şovunda onları da sergileyebilirsiniz. Ne yazık ki, gönderim sürecindeki “bazı komplikasyonlar” nedeniyle biraz ertelendi.

Potansiyel bir moda vitrini ilk olarak tartışıldı Reddit’te geçen ay, kullanıcılar ilk gösterinin hangi Elden Ring sınıflarına odaklanacağına karar veriyor. Önce şövalye sınıfı, ardından Bloodborne patronlarından İsa’ya kadar bazı fantastik olasılıklara sahip en iyi Elden Ring cosplayi geliyor. Bu arada, modlara ve aksaklıklara izin verilmez.

çeşitli birkaç yapabilirsiniz şövalye gönderimleri ve cosplay gönderileri çoktan. Ancak, içinde bu hafta sonu güncelleme, Reddit moderatörü ve moda tutkunu Vi_for_Vindictive, çoğunlukla “gönderimler arasındaki önemli farklılıklar” nedeniyle “süreçte bazı komplikasyonlar” olduğunu bildirdi – bazı katılımcılar yalnızca tek bir fotoğraf sunarken, diğerleri tüm bir albümü sundu. Ne yazık ki, katılımcılarla iletişim kurmakta zorlandılar, bu yüzden ilk gösteri bir süre daha ertelenmiş gibi görünüyor.

Moderatör, “Bunu tekrar yaparsak, doğrudan oylamaya geçebilmemiz için gönderim yönergeleri ayarlanacak” diye açıklıyor. Görünüşe göre başvurular yakında tekrar açılabilir, bu yüzden göz alıcı Elden Ring yapınızı sergilemek istiyorsanız alt dizine göz atın.

Topluluğun en sevdiği sınıfın hangisi olduğunu merak ediyorsanız, bu Elden Ring anketinde yanıt ve çok daha fazlası var.

Elden Yüzük Elden Yüzük Fanatik 59.99$ $50.39 Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2