Xbox Game Pass, Haziran ayında iki büyük Ubisoft oyununu ekleyecek, ortaya çıktı. VGC keşfedildi Konsol için Xbox Game Pass’teki “Çok Yakında” sekmesi, For Honor: Marching Fire Edition’ın 1 Haziran’da kütüphaneye ekleneceğini ve ardından Assassin’s Creed Origins’in 7 Haziran’da ekleneceğini gösteriyor.

Bundan sonra, Çok Yakında sayfasına göre, Ubisoft dışı bir oyun olan Shadowrun Returns 21 Haziran’da çıkacak.

Nisan ayında Ubisoft, Origins ve For Honor’ın önümüzdeki iki ay içinde Game Pass’e geleceğini söyledi, bu yüzden bu tam zamanında. Assassin’s Creed Origins ve For Honor, Xbox Game Pass için Ubisoft Connect aracılığıyla konsol, bulut ve PC’de oynanabilecek.

Assassin’s Creed Origins ve For Honor’un Game Pass’e gelişi, Ubisoft’un Xbox ile yaptığı ve şirketin yakın zamanda genişlettiği anlaşmasının bir parçası.

Bu oyunları ve Haziran’ın diğer Game Pass sürümlerini beklerken, üyeler bu ay, önümüzdeki hafta ilk günkü yeni sürüm Sniper Elite 5 dahil olmak üzere çok sayıda oyun alabilirler.

Xbox Game Pass’in 25 milyondan fazla üyesi var ve Xbox son zamanlarda genel olarak çok sayıda üyeye sahip. Diğer Xbox haberlerinde, Starfield ve Redfall 2023’e ertelendi.oyun-1