Bu vampir oyununa yeni başlıyorsanız, kale kalbinizle etkileşime girerken üssünüzü V Rising hizmetçilerinin tabutlarıyla doldurma seçeneğini görmüşsünüzdür. Ne yazık ki, onları yapmak için ana görev dizisinde ciddi miktarda ilerleme kaydetmeniz gerekecek ve ardından bundan da öte tabutlarınızı büyülenmiş insanlarla doldurmak için. İyi haber şu ki, süreç biraz uzun sürse de, dünyaya açılmak ve sizin adınıza yağmalamak için dokuz V Rising hizmetkarından oluşan bir ordu kurabileceğiniz için kesinlikle buna değer.

Daha da iyisi, hiçbir iki V Rising hizmetkarının aynı olması muhtemel değildir, bu yüzden büyünüz altında bazı akılsız minyonlarınız olsa bile, onları zorlu bir savaş gücüne dönüştürmek istiyorsanız yapılacak daha çok iş var.

Sunucu hakimiyetine giden yolda başlamanıza yardımcı olmak için, V Rising hizmetkarlarını işe almakla ilgili bilmeniz gereken her şeyi ve ayrıca farklı hizmetkar türleri ve bunların nasıl geliştirileceği hakkında bazı bilgileri bir araya getirdik.

V Rising görevlileri nasıl edinilir

Köleleri ele geçirmek için, Army of Darkness adlı bir göreve gelene kadar ana görev dizisinde çalışmaya devam etmeniz gerekecek. Bu görev, bir insanı V Rising kalenize geri zorlamak için Hakim Varlık yeteneğini kullanma görevini size veriyor. Oradayken, onları bir hizmetçinin tabutuna koymanız gerekecek. Hayatta kalma oyununda bu noktada zaten hizmetçi tabutlarını yapma yeteneğine sahip olacaksınız, ancak bunları yapmak için 16 kalas, sekiz bakır çubuk ve bir büyük kan özüne ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Kale kalbinizi tamamen yükselttiyseniz, maksimum dokuz hizmetçi tabutu yerleştirebilirsiniz.

V Yükselen hizmetkar türleri ve fraksiyonları

V Rising’de topladığınız hizmetçilerin geçmişi çok önemli. İnsanlar bir avuç farklı V Rising kan grubuna sahip olabilir ve her birinin hizmetkarınızın kanının kalitesine bağlı olarak kendisiyle ilişkili bir avantaj listesi vardır. Örneğin, savaşçı birimler savaşçı kan grubuna sahip olacak, ancak daha yüksek bir kan kalitesi daha fazla pasif güçlendirme ile gelecek.

Hizmetkarların ayrıca, onları nereden kopardığınıza ve işlerinin ne olduğuna göre büyük ölçüde karar verilen bir hizip de vardır. Ayrıntıları, ‘avantajlar’ olarak gösterilen karakter sayfalarında bulacaksınız.

V Yükselen hizmetçi dişlisi

Hizmetkarlarınız için etkileyebileceğiniz son faktör, hangi donanıma sahip olduklarıdır. Onun yerine bütün eski, yırtık pırtık zırhınızı onlara verebilecekken, neden zar zor giyinik hizmetçilerden oluşan bir orduyla dolaşasınız ki? Tüm eski teçhizatınızı saklayın ve onları daha tehlikeli görevlere gönderebilmeniz için hizmetkarlarınıza verin. Köleleriniz için değerli teçhizatlar yapmak için V Rising bileme taşı tarifini bile alabilirsiniz.

Ve işte karşınızda, V Rising görevlilerini nasıl askere alacağınıza dair kısa bir özet. Ayrıca, V Rising derisini nasıl yapacağınıza ve oyunda hala yeniyseniz kendi V Rising atınızı nasıl kapacağınıza dair kılavuzlarımız da var.oyun-2