Doogee Doogee S98 Pro, Doogee S98 Pro telefonlarının yanı sıra uzaktan kumanda cihazları, termal görüntüleme cihazları ve ultrasonik cihazların kullanımını destekleyen yepyeni bir derleyicidir. Dzisiaj Doogee w koncu potwierdził, şimdi telefondan ve pojawić 6 czerwca.

Doogee twierdzi, telefonla arama, sistemli kamera ve telefon arama. Profesyonel termal görüntüleme kamerası, hem 48MP SONY IMX582 kamerayı hem de 20MP SONY IMX350 kamerayı temel alır. Şirket, InfiRay markasının durumuna karar verebiliyor ve geliştirme alanında geliştirme alanında iki yıllık uzun vadeli bir dizi geliştirme sunabiliyor. Cihaz, açılıp kapatılabilen 25 Hz’lik bir saatle çalışır, yani açılıp kapatılabilir, sıcaklığı ayarlayabilir, bloke edebilir. Ponadto, bir çerçevenin tasarımını termal görüntüleme kameralarının yanı sıra kızdırma bujilerini tek bir sette birleştiren Dual Spectrum Fusion algoritmasına dayalı bir araçtır.

Cihaz 16MP Samsung S5K3P9SP ile geliyor

MediaTek Helio G96 telefon ahizeleri, 2.05 GHz hızında çalıştırılabilen yonga seti yonga setleri ile. Dogee S98 Pro, mikro SD kart yuvası için 512 GB’a yükseltilebilen 8 GB + 256 GB kapasiteye sahiptir. Şarj cihazı 6000 mAh bataryaya ve ultra hızlı şarj tipi C veya 33 W’a sahiptir. Bataryayı 15 W güç ile şarj etmek mümkündür.

S98 Pro, vücut parçalarına sahip 6,3 kalibrelik bir FHD + LCD IPS ekrana ve elleriniz için Corning Gorilla Glass’a sahiptir. Akıllı telefon, NFC, bulut 4 uydu navigasyonu (BeiDou, GALILEO, GPS ve GLONASS), IP68, IP69K sınıflandırması gibi benzersiz bir işleve sahip bir cihazdır. Android 12’ye telefon görüşmeleri.

Fiyatlar ve avantajlar

Firma potwierdziła, şimdi S98 Pro zostanie wprowadzony ve rynek ve 6 czerwca’ya gitme zamanı. AliExpress’e akıllı telefon erişimi.

Doogee S98 Pro’nun fiyatı 439 USD, 6 ila 10 arası ise 329 USD’ye kadar bir fiyatla satın alınabiliyor. Şirket, resmi web sayfalarında yarışmalar düzenlemektedir ve başka hiçbir telefon görüşmesini ücretsiz olarak sunmamaktadır.genel-22