Poco X4 GT teknik özellikleri, bir bahşişçi tarafından ima edildi. Akıllı telefonun, full HD+ çözünürlük ve 144Hz yenileme hızı sunan 6,6 inç LCD panele sahip olduğu söyleniyor. Akıllı telefonun MediaTek Dimensity 8100 SoC ile donatılacağı ve Android 12 ile çalışacağı söyleniyor. Poco’nun el cihazının iki depolama seçeneğiyle geldiği ve üçlü arka kamera kurulumuna sahip olduğu söyleniyor. Akıllı telefonun 67W hızlı şarj ile 5.000 mAh pil içerdiği söyleniyor. Ayrıca Poco X4 GT’nin yakın zamanda IMEI veri tabanında tespit edildiği gibi, yakın zamanda küresel pazarlara çıkması bekleniyor.

Poco X4 GT özellikleri (beklenen)

Tipster Yogesh Brar var uçlu Yaklaşan Poco akıllı telefonun bazı özellikleri. Brar’a göre, Poco X4 GT teknik özellikleri 6.6 inçlik bir LCD panel içerecek ve telefonun Android 12 üzerinde çalıştığı söyleniyor. Ahize bir MediaTek Dimensity 8100 SoC tarafından desteklenecek ve iki depolama seçeneğiyle gelecek – 6GB+128GB ve 8GB+256GB.

Optik için Poco X4 GT, 48 megapiksel birincil sensör, 8 megapiksel ultra geniş sensör ve 2 megapiksel lens ile üçlü arka kamera kurulumuna sahip olacak. Selfie’ler ve görüntülü aramalar için Poco X4 GT’nin 20 megapiksel kamera ile donatılacağı söyleniyor. Yakışıklı ayrıca 67W hızlı şarj desteği ile 5.000 mAh pil paketlemek üzere tasarlanmıştır.

Ek olarak, yeni Poco telefon, tahminciye göre bir X ekseni lineer motor, NFC ve JBL ses özelliklerine sahip olacak.

Bununla birlikte, yaklaşmakta olan Poco X4 GT’nin lansman tarihi şirket tarafından resmi olarak açıklanmadı, ancak yakın tarihli bir rapora göre, telefon IMEI veritabanında tespit edildi ve yakında piyasaya sürüleceğini ima etti. Raporda ayrıca Poco X4 GT’nin Redmi Note 11T Pro+ ile birlikte 24 Mayıs’ta Çin pazarında piyasaya sürülecek olan Redmi Note 11T Pro’nun yeniden markalanmış küresel bir çeşidi olabileceği öne sürüldü.
genel-8