Galaxy Z Flip 4 hakkında iki yeni söylenti internette ortaya çıktı! Bunlar, Galaxy Z Flip 3’ün en büyük kusurunu iyileştirebilecek iki iyileştirme için iştahı kabartıyor. Daha büyük pil ve daha verimli Snapdragon 8 Gen 1+ sayesinde, sonunda iyi bir pil ömrü olacak.

  • Benchmark, Galaxy Z Flip 4 için Snapdragon 8 Gen 1+ yonga setini doğruladı
  • Galaxy Z Flip 4 için daha büyük 3.700 mAh pil bekleniyor
  • Galaxy Z Flip 4 biraz daha geniş bir kapak ekranı alabilir

Samsung’un katlanabilir Galaxy Z Fold 4 ve Flip 4 için Snapdragon 8 Gen 1+ kullanması zaten bekleniyordu. Sadece şimdi nezaket Buz Evreni Galaxy Z Flip 4’ün bir kriteri ortaya çıktı ve eski iddiaları daha da doğruladı. Durum buysa, hem Galaxy Z Fold 4 hem de Flip 4, öncekilere kıyasla işlem gücünde önemli bir artış sunacak.

Galaxy Z Flip 4’ün resmi olmayan render görüntüsü. / © 91Mobiles / OnLeaks

Galaxy Z Flip 4 için önemli ölçüde daha iyi pil ömrü

Qualcomm’un yaklaşmakta olan amiral gemisi SoC’si yalnızca daha hızlı olmakla kalmamalı, aynı zamanda daha az güç tüketmelidir. Qualcomm’un bugün 20 Mayıs’ta resmi olarak duyurduğu gibi, üst düzey çipin yüzde 30 daha az güç tükettiği ve aynı zamanda işlemci performansını 8. Nesil 1’e kıyasla yüzde 10’a kadar artırdığı söyleniyor. cihazın pil ömrü.

Qualcomm sunumunun yapıldığı gün, MyFixGuide ayrıca yaklaşmakta olan katlanabilir cihazın pili hakkında bir belge buldu. Keşfedilen belge, Galaxy Z Flip 4’ün daha önce bildirildiği gibi 3.400 mAh yerine kombine çift pil kurulumundan toplam 3.700 mAh kapasiteye sahip olmasının beklendiğini gösteriyor. Yeni rakam, Z Flip 3’ün 3.300 mAh kapasitesine göre yüzde 11’lik bir artışı temsil ediyor.

Sizce uzun pil ömrü için hangisi daha alakalı? Daha büyük bir pil mi yoksa daha verimli bir işlemci mi? Yorumlar bölümünde bize bildirin!genel-27