Şaşırtıcı bir şekilde, Stellaris şimdi altı normal Dünya yaşında. Uzay keşfi büyük strateji oyunu yolculuğu boyunca çok değişti ve bu olayı kutlamak için Paradox herkesi bu hafta sonu galaksiyi fethetmeye davet ediyor. 23 Mayıs’a kadar Stellaris Steam’de ücretsiz olarak denenebilir.

Başından beri Stellaris gök cisimleri arasında seyahat eden oyuncular için daha iyi haberler var: Yeni Overlord genişlemesiyle birlikte gelen en son büyük güncelleme için bugün bir düzeltme yayınlandı. Oyun direktörü Stephen Muray, bu düzeltmenin, “ekip kesinlikle yanıyor” gerçeği sayesinde, başlangıçta ay içinde bir yama için planlanan birkaç güncellemeyi içerdiğini söyledi.

3.4.3 sürümünde, Overlord’un piyasaya sürülmesinden bu yana oyuncuların karşılaştığı sorunları ele alan bazı önemli güncellemeler ve yeniden dengelemeler var. Artık, önce 10 yıllık bir ateşkese oturmak yerine, bir gezegen isyan ettiğinde hemen yeni bir ülkeye savaş ilan edebilirsiniz ve isyanlar artık başlamamalı ve ardından hemen iptal edilmelidir.

Bir imparatorluğun gıda veya tüketim mallarında bir açığı varsa, bu kaynakları fiilen üretmese bile, bu masrafları karşılamak için artık bu kaynakları doğrudan iç pazardan satın alabilir. Hiç bitmeyen açıklar da düzeltildi: Bir şey biterse ve o kaynağı kullanmayı bırakırsanız, açık şimdi birkaç ay içinde kendiliğinden çözülecektir.

Bu arada, ücretsiz hafta sonu için fragman burada. Oldukça güzel.

Başını aşmak Buhar okumak için tam yama notları veya Stellaris’i ücretsiz deneyin. Beğenirseniz, bu hafta sonu devam eden Paradox Publisher indiriminin bir parçası olarak normal liste fiyatından %80 indirimli alabilirsiniz.oyun-2